Sorum var Kızlar yardım edin 😔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ravzanin annesi tarafından oluşturulan Kızlar yardım edin 😔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 659 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım edin 😔
Konbuyu başlatan Ravzanin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Geçmiş olsun canım ❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Hmdlsn cnm Allah'ın izniyle 10. Haftaya geldim ama nasıl geldim ben bilmiyrm.Bu enfeksiyon kasık ağrısı çok zorluyor..Birde kaşıntı çıktı...Şikayet etmiyrm her şey için hamdolsun ama insanız işte..Sen nasılsın
Allah'ım şifa versin kuzum sağlıkla rabbim evladını kucagina almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻♥️ bende şükür iyiyim canım benim🤲🏻😊

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Allah'ım şifa versin kuzum sağlıkla rabbim evladını kucagina almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻♥️ bende şükür iyiyim canım benim🤲🏻😊
Amin canm seninde,samimiyetin için çok mutlu oldum..Burda birbirimizi tanımıyoruz ama hepimiz birbirimizi anliyrz o insanı çok rahatlatyr...Rabbim sanada sağlıkla en güzel şekilde kucağına almayı nasip etsin...

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Amin canm seninde,samimiyetin için çok mutlu oldum..Burda birbirimizi tanımıyoruz ama hepimiz birbirimizi anliyrz o insanı çok rahatlatyr...Rabbim sanada sağlıkla en güzel şekilde kucağına almayı nasip etsin...
Rica ederim canım benim her zaman sende çok tatlı insnasin her zaman aklına takilan sorular olsun yaz sohbet ediyoruz herseyimizi paylaşıyoruz aile gibi olduk 🥰🥰🥰😊🤲🏻🤲🏻

Ravzanin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım benim her zaman sende çok tatlı insnasin her zaman aklına takilan sorular olsun yaz sohbet ediyoruz herseyimizi paylaşıyoruz aile gibi olduk 🥰🥰🥰😊🤲🏻🤲🏻
🥰 Çok teşekkür ederim cnm.Ben bu site ilk kurulduğunda aktiftim baya ama sonra doğumda oğlumu hiç bir sebep yokken kaybettim😔sonra silemedim siteyi ama girmekte istemiyordum,kötü hissediyordm kndimi..Şimdi Rabbim tekrr hamilelik nasip etti,çok korkum var doğumdan unutamiym yaşanılanları ama burası iyi geliyor,anlamiyr çünkü annelik hissi yaşamayan insanı...

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Hayırlı cumalar kızlar 10 haftalık hamileyim enfeksiyonm vardı ama kaşıntım fln yoktu,doktrun verdiği ilaçta bağırsaklarımı bozdu yarına gitcem doktra,neyse sular kesilmişti arada verip geri kestiler bende o arada gelen suyla tuvalete gidince afedersiniz temizlendim o günden beri beni mahfeden alt taraf kaşıntm var,ama öyle böyle değil oturamiyorum bile delircem artık acımaya başladı alt tarafım doktrda bugün doluymus yarın gitcem naapsam rahatlarim lütfen yardmci olun çok kotüyüm..😔😔
kecmis olsun canim

Tüm sayfalar yüklendi.