Kizlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Betül (❤Eda&Ela❤) tarafından oluşturulan Kizlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,516 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kizlar yardım
Konbuyu başlatan Betül (❤Eda&Ela❤)
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yiğit&Yusuf bebişin annsi

Betül (❤Eda&Ela❤)

Kayıtlı Üye
rank
Valla kızlar bende 2 ncı kızımda olmusdum.cok çektim o hastalık yüzünden belki 6 sene sonra üçüncüyü doğurdum onda devam etti vallahi çok doktorlara gittim anlamadılar titremekden yorganı sırtımdan bırakamıyodum ama son 2 seendir geçti çok şükür bilmiyorum bu doğumdan sonra yine başlarmi coknzor çok geçmiş olsun nazarda degiyo olabilir oku ufle.
Cok zor durumdayım 2 gundur canım umarım o kadar sürmez benimki ya 2 kucuk çocukla yanliz bide bu çıktı basima
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Üşütmekten oluyo ben farkettim kendime dikkat etmediğimi bebeğim küvezde kaldı 8 gün e burdada kar va gidip geldim hastaneye üşüttüm sonra sıkı giyindim terledim falan geçti sende bi kaç gün terlet geçer inşallah
Canim zaten önce titreme üşüme geliyor ardindanda ter dün gece 2 kere geldi her geliştede yarım saat sürdü sonra sabaha kadarda terledim 3 kere kiyafet değiştirdim

Üşütmüşsundur büyük ihtimalle canım ilk dogumumda bende de olmuştu ayağından çorabını patigini üzerinden suveterinj eksik etme
Canim sicak basıyor tahammül edemiyorum ama deneyecem bugun

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Cok zor durumdayım 2 gundur canım umarım o kadar sürmez benimki ya 2 kucuk çocukla yanliz bide bu çıktı basima

Canim zaten önce titreme üşüme geliyor ardindanda ter dün gece 2 kere geldi her geliştede yarım saat sürdü sonra sabaha kadarda terledim 3 kere kiyafet değiştirdim

Rabbim yardımcın olsun inşallah

Yiğit&Yusuf bebişin annsi

💜💜💜💜💜💜
rank
Goguslerimde agri yok ama canım mastit ağrı yapmaz mi
Evwt kemiklerin agrir

Birde pamuklu kıyafetler giyin polyester naylon karisimli kiyafetlerde oyle yapıyor gecmis olsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar