Kizlar yardim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan Kizlar yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 949 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Tuuu

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 günlük bebeğim surekli kusuyor çok zayifbebegim korkuyorum birşey olur diyor
Emzirdikten sonra hemen yatırma canım gazını mutlaka çıkar reflü olabilir mutlaka doktora danış yatağının baş kısmını biraz yüksek tut reflü yatakları var imkanın varsa ondan alabilirsin yoksa altına destek koyup yukseltebilirsin inşallah geçer benim oglanda çok kusuyordu reflü çıktı ilaçla tedavi gördü uzun süre

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Emzirdikten sonra hemen yatırma canım gazını mutlaka çıkar reflü olabilir mutlaka doktora danış yatağının baş kısmını biraz yüksek tut reflü yatakları var imkanın varsa ondan alabilirsin yoksa altına destek koyup yukseltebilirsin inşallah geçer benim oglanda çok kusuyordu reflü çıktı ilaçla tedavi gördü uzun süre
Yeni oldu bende anlamadm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kiyamam ya kac kilo canim
2800

Kiyamam ya kac kilo canim
2800
Ne kadar sıklıkta günde kaç kere kusuyor ve özellikle kustuğu zamanlar var mı canım kaç kg bebeğin?
Bugün oldu akşam üstü canım 2800

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 10 günlük bebeğim surekli kusuyor çok zayifbebegim korkuyorum birşey olur diyor
Bebegin aniden farkli tepkiler verdiginde doktor kontrolunden gecmesi daha makul.. herseyi degerlendirmelisin.. sutunun tazikli gelip gelmedigini..emdikten sonra yatarsami kustugunu..bebeginin huysuz tavirlarimi olmaya basladigini.. kakasinda sümüksü bi yapinin olup olmadigini koku renk degisikligi..

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yeni oldu bende anlamadm

2800

2800

Bugün oldu akşam üstü canım 2800
Bugün kaç kez kustu canım kilosu içinde sık sık emzir yeni doğan bebekler ilk üç ay hızlı gelişiyor mereka etme toparlar Allahın izniyle

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım acil şifalar diliyorum 🙏
Sağol canım inşallah gecer

Bugün kaç kez kustu canım kilosu içinde sık sık emzir yeni doğan bebekler ilk üç ay hızlı gelişiyor mereka etme toparlar Allahın izniyle
3 kere

3 kere

3 kere
Çok geçmiş olsun kuzum Allah acil şifalar versin inşallah 🙏🏻
İnşallah gecer

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar