Sorum var Kızlar yardım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 00Betül tarafından oluşturulan Kızlar yardım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 143 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım
Konbuyu başlatan 00Betül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
20. Haftadayız bugün bi baş ağrısı başladı geçmiyor yemek falan da yedim ilaç da içemiyorum içsem de sadece parol o da fayda etmiyor nasıl geçecek yardım edin gözümü açamıyorum bile bazen

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
20. Haftadayız bugün bi baş ağrısı başladı geçmiyor yemek falan da yedim ilaç da içemiyorum içsem de sadece parol o da fayda etmiyor nasıl geçecek yardım edin gözümü açamıyorum bile bazen
Canım mide bulantısı vs eşlik ediyor mu öncelikle en yakın sağlık kuruluşuna gidip eczanede olur tansiyon ölçümü yaptır . Eğer yüksekse direk olarak acile git. Ama normalse limonlu su gün boyu ah o lanet ağrı geçmiyor 25. Haftaya kadar neredeyse ben az çekmedim 🥺🥺

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Canım mide bulantısı vs eşlik ediyor mu öncelikle en yakın sağlık kuruluşuna gidip eczanede olur tansiyon ölçümü yaptır . Eğer yüksekse direk olarak acile git. Ama normalse limonlu su gün boyu ah o lanet ağrı geçmiyor 25. Haftaya kadar neredeyse ben az çekmedim 🥺🥺
Mide bulantısı yok canım tansiyon ölçtüm normal ya napıcam ben 🤦🏻‍♀️ sek Türk kahvesi içmem lazım geçmesi için ona da alışmak istemiyorum onu içince geçiyor biraz

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bir buz yardımı ile başına veya ensene koy ağrını alırr cnm benimde öyle ara ara yapıyorum iyi geliyor

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

00Betül

Kayıtlı Üye
rank
Günde birden fazla olmayacak şekilde iç o zaman canım . Ağrıyı çekmektense
Çok geçmiş olsun canım her duştan sonra ayagını soğuk suyla yıkamayı dene
sağolun canım paroldan başka içemiyoruz o da geçirmiyor maalesef ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir buz yardımı ile başına veya ensene koy ağrını alırr cnm benimde öyle ara ara yapıyorum iyi geliyor
Denicem canım

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm yazmayla sar istersen iyi gelir belki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canm yazmayla bağla dinlen biraz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar