Kizlar Yardımcı Olabilecek Olanlar Yazabilir mi Acaba?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Nisa Elanur tarafından oluşturulan Kizlar Yardımcı Olabilecek Olanlar Yazabilir mi Acaba? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 218 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar Yardımcı Olabilecek Olanlar Yazabilir mi Acaba?
Konbuyu başlatan Nisa Elanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan balkizim

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben Alanya nin karabuynuzlar köyünde oturuyorum burda bir abla doğum yaptı ve bebeğin hiç bir şeyi yok ben oğlumun küçülen kıyafetlerini verdim bi kaç paket bez aldım fakat daha eksiği çok evleri çok kötü yer beton camlar desen şu eski tahta olanlardan benim sizden ricam erkek bebek kıyafeti olur bebek eşyası olur maddi yardım olur elinizden ne geliyorsa gönderebilecek destek olanlar yazabilir mi ben gerekirse ablanın yanına gittiğim zaman bebeğin ve evin durumunu görüntülü olarak gösterebilirim gerekiyorsa çünkü bu devirde insanlara güvenmek çok zor ben kimsenin güvenini kırmak istemem yardımcı olabilecek arkadaşlar bakıp geçmesin ben havalar daha fazla soğumadan bebeğin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına buraya yazıyorum 🙏🏻

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar ben Alanya nin karabuynuzlar köyünde oturuyorum burda bir abla doğum yaptı ve bebeğin hiç bir şeyi yok ben oğlumun küçülen kıyafetlerini verdim bi kaç paket bez aldım fakat daha eksiği çok evleri çok kötü yer beton camlar desen şu eski tahta olanlardan benim sizden ricam erkek bebek kıyafeti olur bebek eşyası olur maddi yardım olur elinizden ne geliyorsa gönderebilecek destek olanlar yazabilir mi ben gerekirse ablanın yanına gittiğim zaman bebeğin ve evin durumunu görüntülü olarak gösterebilirim gerekiyorsa çünkü bu devirde insanlara güvenmek çok zor ben kimsenin güvenini kırmak istemem yardımcı olabilecek arkadaşlar bakıp geçmesin ben havalar daha fazla soğumadan bebeğin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına buraya yazıyorum 🙏🏻
Rabbim yardımcısı olsun inşallah canım yardım yerlere basvurabilir devlet her türlü yardimi yapar bu devirde cidden kimseye güven olmiyor herkezin kendine göre sorunu var burdan yardım beklemek yerine dediğim gibi yardım kuruluşları var orasi daha mantıklı

Nisa Elanur

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim yardımcısı olsun inşallah canım yardım yerlere basvurabilir devlet her türlü yardimi yapar bu devirde cidden kimseye güven olmiyor herkezin kendine göre sorunu var burdan yardım beklemek yerine dediğim gibi yardım kuruluşları var orasi daha mantıklı
Başvuru yapmış ama çıkmamış eşinin maaşı falanda az ama çıkmayınca çıkmıyor devlette kime ne vereceğini şaşırdı

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız bende yatmak istiyorum ama kızım yatmıyor acıkmış onu bekliyom ne olsun valla sıkıcı boş hayat ev iş güç çocuk hergun asker gibi kalk yap robot gibiyim🤣🤣
Elif sayende burada gülüyorum yan yana olsak keske🤣🤣🤣 elif birşey soracam oğlum gecebhic uyumuyor uykuda ağlıyor 😕

Tüm sayfalar yüklendi.