Kızlar yardımcı olur musunuz

• Konbuyu başlatan Ayşin
  • Toplam 8 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşin tarafından oluşturulan Kızlar yardımcı olur musunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 306 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımcı olur musunuz
Konbuyu başlatan Ayşin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Badegül

Kayıtlı Üye
rank
5 buçuk aylık bebeğim 6800 doktor kilo alımını biraz yavaş dedi sizce az mı 3300 doğdu kilo alması için neler yapabilirim
Bnm kızım 7 kilo 7 aylıj doktor hiçbirşey demedi 3000 kğ dogdu sadece emzir mamadan uzak demişti sütüm de var doyuyor da. Özel hastaneye gittik devlete gittik sağlık ocağına da gittik hepsi iyi demişti bnce sizinki gayet iyi daha ne olsun çocuk... Kafana takma bnce

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
5 buçuk aylık bebeğim 6800 doktor kilo alımını biraz yavaş dedi sizce az mı 3300 doğdu kilo alması için neler yapabilirim
Canim yapısal olabilir anne baba zayıf ise bebekte genetik olarak zayıf olabilir bu durum gayet normal yani sen bildiğin gibi beslenmesine devam et. Ek gıdaya gectiysen yogurtta kilo alımına yardımcı oluyor her gün düzenli verirsen tâbi

A

Ayşin

Guest
Bnm kızım 7 kilo 7 aylıj doktor hiçbirşey demedi 3000 kğ dogdu sadece emzir mamadan uzak demişti sütüm de var doyuyor da. Özel hastaneye gittik devlete gittik sağlık ocağına da gittik hepsi iyi demişti bnce sizinki gayet iyi daha ne olsun çocuk... Kafana takma bnce
Ayına göre kilosu iyi diyor ama alımı yavaşmis bu ay 500 Gr almaliydi dedi benimki 100 Gr almis

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Takma kuzum kafana bizde 4 ayligiz 6500 geldi acikcasi bende üzülmüştüm 1 ayda sadcee 500 gr aldi diye ama normal dedi bizimde boyumuz uzun mus sende takma kafani canlari sag olsun tek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar