"NE YAPACAGIM KIZLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"NE YAPACAGIM KIZLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı \"NE YAPACAGIM KIZLAR YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Bayadır Yoktum Saglık Sorunlarımız Vardı Oğlumun Uyku Düzeni Hiç Yok Bozuldu Hiç Böyle Değildi Bozuldu Hiç Uyumuyor Uyusa Dahi 15 dakika Sonra Hemen Uyanıyor Neden Böyle Oldu Acaba Napmam Lazım 😱😏

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam Kızlar Nasılsınız Napiyorsunuz Bayadır Yoktum Saglık Sorunlarımız Vardı Oğlumun Uyku Düzeni Hiç Yok Bozuldu Hiç Böyle Değildi Bozuldu Hiç Uyumuyor Uyusa Dahi 15 dakika Sonra Hemen Uyanıyor Neden Böyle Oldu Acaba Napmam Lazım 😱😏
İyi şükür canım çocuklarla uğraşıyorum sen ne yapıyorsun nasılsın biz de adem'de böyle bir dönem yaşamıştık birkaç ay boyunca uyku düzeni çok kötü bozulmuştu ama zamanla yerine oturuyor canım endişe etme dişi falan çıkıyor mu acaba dişten kaynaklı da olabilir böyle huzursuzluğu uykusuzluğu

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Gamzem Allah iyilik versin kuzum sürekli agliyor huzursuz hiç birseyide yok sukur kuzum damaklar çok sis sürekli ağzına birşey almaya çalışıyor elimi isiriyor
İyi şükür canım çocuklarla uğraşıyorum sen ne yapıyorsun nasılsın biz de adem'de böyle bir dönem yaşamıştık birkaç ay boyunca uyku düzeni çok kötü bozulmuştu ama zamanla yerine oturuyor canım endişe etme dişi falan çıkıyor mu acaba dişten kaynaklı da olabilir böyle huzursuzluğu uykusuzluğu

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Gamzem Allah iyilik versin kuzum sürekli agliyor huzursuz hiç birseyide yok sukur kuzum damaklar çok sis sürekli ağzına birşey almaya çalışıyor elimi isiriyor
Diştendir o zaman kuzum ya bizim de öyleydi patlayınca rahatladı yarım saatte bir ağlayarak uyanıyordu doktor yaatarken ağrı kesici ver dedi azcık rahatladı ama sabaha karşı yine aynı döngü

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ya kıyamam ben ona dişten kesin ilk diş çok zor diyorlar patlasın dişi rahatlar inşallah 🤲 biraz dayan hülyam geçecek bu günler de😘😘😘

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
İşte dişten demek ki canım ağrı kesici veriyormusun arada
Bu aralar vermedim kuzum hiç
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Diştendir o zaman kuzum ya bizim de öyleydi patlayınca rahatladı yarım saatte bir ağlayarak uyanıyordu doktor yaatarken ağrı kesici ver dedi azcık rahatladı ama sabaha karşı yine aynı döngü
Hazalcim nasıl bitkinim 😱 geçen gunduzum yok allahdan annem var yanımda 🤣

Ya kıyamam ben ona dişten kesin ilk diş çok zor diyorlar patlasın dişi rahatlar inşallah 🤲 biraz dayan hülyam geçecek bu günler de😘😘😘
Kuzum inşallah inşallah amin canım benim🤲🤲🥰

Автосервис для Машинки: Если ваша машинка начала странности творить, не беспокойтесь, у нас есть волшебники, которые отремонтируют ее. Масло, тормоза, двигатель — они там в этом шарят!

Возводим Веб-сайты: Хотите собственный собственный космический вебсайт? У нас есть ребята, которые имеют все шансы это устроить. Прекрасно, ясно, нетрудно. Даже в случае если вы в вебе чайник — не страшно, они растолкуют.

Помощь с Компьютером: В случае если у вас компьютер тупит, как я в математике, не переживайте! Мы вас спасем. Вирусы, глюки, чудеса — наши эксперты разберутся.

Бизнес-Советы: Мечтаете о собственном бизнесе, хотя не понимаете, с чего начать? Мы не бизнесмены, и у нас тут есть ценители, коие дадут совет, как не "попасть в грабли".

Шопинг онлайн: Интернет-магазин тем, кто любит налегать кнопочки и получать посылочки. Здесь вещи от наших приятелей, проверено — качество отличное!
https://kmb.md/

Поддержка и Общение: У нас как в немалый семье, только интернет. Мы готовы посодействовать, поддержать, поболтать. Время от времени просто принципиально, чтобы был кто-то рядом.

Инновации и Крутые Штуки: Ну и конечно, мы смотрим за последними трендами и подкидываем для вас заманчивых штукенций. Девайсы, свежие релизы — мы в курсе и готовы поделиться.

Ясно и Честно: Тут никто не несомненно будет вас заваливать сложными текстами или техническим жаргоном. Все очень просто и ясно, как ребятам.

Доверие и Дружба: Мы не просто вебсайт, мы друзья. Всегда рады вашим вопросам и услугам. Мы доверяем для вас, и вы можете доверять нам.

Итоги и Спасибо: Вот такие у нас приключения. Мы тут, дабы помочь для вас, не зависимо от того, как вы в чем-то разбираетесь. Добро пожаловать в нашу интернет-семью!
Nediyorsun yine ya anlamıyorum seni o kadar yazmış yorulmadan no

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Bu aralar vermedim kuzum hiç

Hazalcim nasıl bitkinim 😱 geçen gunduzum yok allahdan annem var yanımda 🤣

Kuzum inşallah inşallah amin canım benim🤲🤲🥰

Nediyorsun yine ya anlamıyorum seni o kadar yazmış yorulmadan no
Hülya bu kim ya William 🤣🤣 ne diyor sana

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Oy oy hayat mücadelesi veriyoruz vallahi çok moralim bozuk iyi olmaya çalışıyorum buna hamdolsun diyeyim benimde kızım bi ara öyleydi özellikle ilk dişi çıkacağı zaman ağrı kesici ver ağrısı vardır diye uyumuyordur bitanem eline soğuk havuç salatalık filan ver daha kolay ćıkar dişleri birde rahatlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar