Sorum var Kizlar yardiminiza ihtiyacim var

• Konbuyu başlatan Ilayda6
  • Toplam 6 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ilayda6 tarafından oluşturulan Kizlar yardiminiza ihtiyacim var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 411 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yardiminiza ihtiyacim var
Konbuyu başlatan Ilayda6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
I

Ilayda6

Guest
Kizlar ayin 20.5 de esimle korunmasiz iliskimiz oldu adetime 4 gün var gögsümde agri beyaz akinti var sizce hamile olabilirmiyim bide test hala yapmadim nezaman yapmak daha dogru olur aceba ?

Burcuu

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz akıntı adete yakında oluyo canım bazılarında ise hamilelik belirtisi olarak oluyo en güzeli adetin geçince yap csnım çıkmıyo erken yapınca bazılarında

Songlll

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ayin 20.5 de esimle korunmasiz iliskimiz oldu adetime 4 gün var gögsümde agri beyaz akinti var sizce hamile olabilirmiyim bide test hala yapmadim nezaman yapmak daha dogru olur aceba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben adetime5 gün kala idrar testi yaptım ,silik çizgi çıktı doğru çıktı yanı

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ayin 20.5 de esimle korunmasiz iliskimiz oldu adetime 4 gün var gögsümde agri beyaz akinti var sizce hamile olabilirmiyim bide test hala yapmadim nezaman yapmak daha dogru olur aceba ?
Yumurtlama dönemindemi iliskiyw girmistiniz. Erken gebelik testleri var adete iki gun kala yaparsan sonuc alırsın. Gec dollenme olduysa diye adete bir gun kala yada adet gunu yaparsan daha net olur. Belirtilere gelince asla anlamiyorsun adettekiyle aynı fazla kulak varma. 5 yıl bebek isteyen biri olarak çok tecrube ettim.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Belirtiler maalesef her kadında farklı olur ve bazı kadınlarda da hiç belirti görülmez. Kesin ve net sonuç alabilmek için adet gününden sonra kan tahlili verebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.