Sorum var Kızlar yardımınıza ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar yardımınıza ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 220 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardımınıza ihtiyacım var
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan NsimeÖzlK

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Pazartesi günü ameliyat olcam sezeryan ama şuan grip olmuşum boğazım çok kötü yanıyo ne yapmam gerekiyor sıcak suyla limon içtim parol içtim ama aynı
1 tane sarımsağı her gün sabah aç karnına hap gibi yut canım antibiyotik etkisi uyguluyor enfeksiyon falan varsa giderir ve iyi hissedersin kendini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Pazartesi günü ameliyat olcam sezeryan ama şuan grip olmuşum boğazım çok kötü yanıyo ne yapmam gerekiyor sıcak suyla limon içtim parol içtim ama aynı
Ben 28 haftalık gebeyim bende grip oldum boğazım çok kötü oldu yutkunamiyorfum 2. 3 gün sarımsağı hap niyetine yuttum iyi geldi

1 tane sarımsağı her gün sabah aç karnına hap gibi yut canım antibiyotik etkisi uyguluyor enfeksiyon falan varsa giderir ve iyi hissedersin kendini
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben 28 haftalık gebeyim bende grip oldum boğazım çok kötü oldu yutkunamiyorfum 2. 3 gün sarımsağı hap niyetine yuttum iyi geldi
Çok sağolun kızlar denicem ama inşallah iyi gelir ama kahvaltı yaptım yine kullanırsam etkisi olur mu

Tüm sayfalar yüklendi.