Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Derya4727 tarafından oluşturulan Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 711 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar yardımınıza ihtiyacım var 😞
Konbuyu başlatan Derya4727
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Ben 1 yıldır evliyim eşimle hala ilişkiye girerken ilk geceki kadar olmasa da yanma zorlanma hissediyorum 7 aylık hamileyim acaba normal doğumuma engel olur mu bu darlık çatı muayenesi diyorlar ya hani bilemedim ya 😞
Iyice islanmasi lazim kuruluk her zaman yakar acitir zorlar canım ve dogumuna yakin acilman yavas yavas baslicaktir darligi dert etmez o yuzden normal doğum düşünüyosan bol bol yuruyus yap

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ben 1 yıldır evliyim eşimle hala ilişkiye girerken ilk geceki kadar olmasa da yanma zorlanma hissediyorum 7 aylık hamileyim acaba normal doğumuma engel olur mu bu darlık çatı muayenesi diyorlar ya hani bilemedim ya 😞
Kuzum kendini hala korkuttugun için kasiyosundur ve kendini kastigin için ıslanmıyosundur bu yüzden ilişki de zorluk yaşıyorsundur
Açılmaya gelince doğumda açılma olur yavaş yavaş kuzum

Derya4727

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah kızlar kendimi rahat bırakmaya çalışıyorum ama yine de zorlanıyorum umarım normal doğumuma engel olmaz 🙅‍♀️ 🫣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar