"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,538 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ka
Yeni makine alana kadar elinle goguslerini bosaltmayi dene bacim. Elle sagimi biliyorsan vakit kaybetme ki yerine sut uretimi olsun. Elle de gayet iyi sagim yapabilirsin. Bir arkadas hic makine kullanmadan 10 dakikada sagim yapiyordu elle.
Katılıyorym ben mastit olunca tamamen elle sağıyorum 20 dakikada bitiyor resmen

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Aynen hülya elle sağ tatlım o daha etkili yöntem kahverengi kısımdan nazikçe sık bırak sık bırak yapıyorsun zamanla hem artıyor hem kanalların açılıyor sağmadan önce duş alabilirsen iyi olur ya da ılık havlu ve sonra parmak uçlarınla göğüslerine masaj yap memeyi süt için uyarmış da oluyorsun ve bollll su iç gerçekten ben de çok vakit ayırdım sağım için ve su az içtiğim veya hiç içmediğimde anca zor şer 20 cc ama düzenli içtiğimde zaman içinde sütümde ciddi artış gördüm elektirikli ve manuel makinalar kullandım manueller ilk başlarda fos ama zaman içinde iyi pratik ha bir de hastanede yoğun bakımda kullandıkları makinalar harika sağıyor benim kanallar 1 elle sağım 2 hastane pompası sayesinde açıldı

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aynen hülya elle sağ tatlım o daha etkili yöntem kahverengi kısımdan nazikçe sık bırak sık bırak yapıyorsun zamanla hem artıyor hem kanalların açılıyor sağmadan önce duş alabilirsen iyi olur ya da ılık havlu ve sonra parmak uçlarınla göğüslerine masaj yap memeyi süt için uyarmış da oluyorsun ve bollll su iç gerçekten ben de çok vakit ayırdım sağım için ve su az içtiğim veya hiç içmediğimde anca zor şer 20 cc ama düzenli içtiğimde zaman içinde sütümde ciddi artış gördüm elektirikli ve manuel makinalar kullandım manueller ilk başlarda fos ama zaman içinde iyi pratik ha bir de hastanede yoğun bakımda kullandıkları makinalar harika sağıyor benim kanallar 1 elle sağım 2 hastane pompası sayesinde açıldı
Birtanem teşekkür ederim Allah razı olsun

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım benim inşallah süt çıkmıyor moral sıfir oluyor
Bitanem çok normal ilk başlarda böyle olması şükür ki var bak ya kesilseydi Allah korusun ve o her şeyden habersiz yavrunun rızkı sende bu sorumluluğu Rabbim annelere verdiyse düşün ki ne kadar kıymetliyiz özeliz bir canın besini senin vücudunda ya düşünsene ne kadar harika ne kadar mucizevi bir şey bu zamanla elbette artacak çok yenisin daha sağarken de besmele çek bu mucizeye elhamdülillah de mutlu mutlu sağımını yap ve en güzeli eşinle sağmak çünkü aşk hormonu sütü coşturuyor artmasını sağlıyor ben hastanedeyken hemşire demişti

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Selamün Aleyküm Herkeze Kızlar Yardımcı Olurmusunuz Bana Bebeğim Küvezde Anne Sütünü Arttırdılar Herşeyi Deniyorum Anne Sütü Yapanları Makineyle Sagiyorum 20 c Ancak Geliyor Ama elimle Sıktıgımda Sütüm Akıyor Acaba Makinemi Tam Boşaltamiyor Bildiğiniz Çekim Gücü Yüksek Olan Elektrikli Göğüs Pombasi Hangisi İnanın Çok Kötüyüm Bebeğim Aç Kalacak Diye Çok Korkuyorum 😢 Sütüm Gelmiyecek diye Dün 100ml Götürdüm Bugün Aradım Gece 9 kadar Süt Var dediler Bugün 150.m daha Götürdüm
Aleyküm selam canım, ben makina kullanmadım biliyorsun emzirmedim bebeğimi çünkü, ama sütüm yetmiyor telaşı sardı mı insanı stres sıkıntı sütü azaltır, bende öyleydim önce bu düşünceyi at kafandan, eğer sütun yetmeseydi Doktorlar söyler di canım, sütünü artıracak şeyler tüket, mesela havuç sütun damarlarda hızlı akmasını sağlıyor, kuru yemiş badem ceviz gibi bunlar sütun kalitesini ne miktarını çoğaltıyor, rezene çayı meyve suyu , tam tahıllı ve yulaflı bisküviler ve özellikle de su , su çok önemli suyu günde en az üç litre falan içmelisin canım, makina da e bebeke bakabilirsin orda vardır iyileri kullanan arkadaşlar da yardımcı olucak tır inşallah canım . Rabb'im tez zamanda toparlanmayi nasip etsin inşallah 🤲♥️

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Aleyküm selam canım, ben makina kullanmadım biliyorsun emzirmedim bebeğimi çünkü, ama sütüm yetmiyor telaşı sardı mı insanı stres sıkıntı sütü azaltır, bende öyleydim önce bu düşünceyi at kafandan, eğer sütun yetmeseydi Doktorlar söyler di canım, sütünü artıracak şeyler tüket, mesela havuç sütun damarlarda hızlı akmasını sağlıyor, kuru yemiş badem ceviz gibi bunlar sütun kalitesini ne miktarını çoğaltıyor, rezene çayı meyve suyu , tam tahıllı ve yulaflı bisküviler ve özellikle de su , su çok önemli suyu günde en az üç litre falan içmelisin canım, makina da e bebeke bakabilirsin orda vardır iyileri kullanan arkadaşlar da yardımcı olucak tır inşallah canım . Rabb'im tez zamanda toparlanmayi nasip etsin inşallah 🤲♥️
Allah razı olsun mariyam inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.