"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,539 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
Ablacım Allah razı olsun inşallah aminn amin🤲🤲🤲🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim canım benim nasıl yapıyordun şerbeti soylermikaynamis
Kaynamış su ılık olacak biraz soğuk olsun 4 tane çay kaşığı şeker koy iç sabah ve akşam uyumadan önce yap cnm faydasını çok gördüm resmen gogusumde süt fışkırıyordu oğlum gogusumu tutmadığı için gogusume dokunamiyordum sütten dolayı bazen sagdigumda 30 ml den daha fazla.cikiyordu bir göğüste

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kaynamış su ılık olacak biraz soğuk olsun 4 tane çay kaşığı şeker koy iç sabah ve akşam uyumadan önce yap cnm faydasını çok gördüm resmen gogusumde süt fışkırıyordu oğlum gogusumu tutmadığı için gogusume dokunamiyordum sütten dolayı bazen sagdigumda 30 ml den daha fazla.cikiyordu bir göğüste
Çok sağol canım deniyecem hemen

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Yeni makine alana kadar elinle goguslerini bosaltmayi dene bacim. Elle sagimi biliyorsan vakit kaybetme ki yerine sut uretimi olsun. Elle de gayet iyi sagim yapabilirsin. Bir arkadas hic makine kullanmadan 10 dakikada sagim yapiyordu elle.
Kuzum ben bilmiyorum nasıl yapılıyor öyle 🥺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar