"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,541 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Selamün Aleyküm Herkeze Kızlar Yardımcı Olurmusunuz Bana Bebeğim Küvezde Anne Sütünü Arttırdılar Herşeyi Deniyorum Anne Sütü Yapanları Makineyle Sagiyorum 20 c Ancak Geliyor Ama elimle Sıktıgımda Sütüm Akıyor Acaba Makinemi Tam Boşaltamiyor Bildiğiniz Çekim Gücü Yüksek Olan Elektrikli Göğüs Pombasi Hangisi İnanın Çok Kötüyüm Bebeğim Aç Kalacak Diye Çok Korkuyorum 😢 Sütüm Gelmiyecek diye Dün 100ml Götürdüm Bugün Aradım Gece 9 kadar Süt Var dediler Bugün 150.m daha Götürdüm
Hastanede yokmu kuzum yeşillik falan ye Nescafe iç meyve suyu falan süt yapıyo

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Selamün Aleyküm Herkeze Kızlar Yardımcı Olurmusunuz Bana Bebeğim Küvezde Anne Sütünü Arttırdılar Herşeyi Deniyorum Anne Sütü Yapanları Makineyle Sagiyorum 20 c Ancak Geliyor Ama elimle Sıktıgımda Sütüm Akıyor Acaba Makinemi Tam Boşaltamiyor Bildiğiniz Çekim Gücü Yüksek Olan Elektrikli Göğüs Pombasi Hangisi İnanın Çok Kötüyüm Bebeğim Aç Kalacak Diye Çok Korkuyorum 😢 Sütüm Gelmiyecek diye Dün 100ml Götürdüm Bugün Aradım Gece 9 kadar Süt Var dediler Bugün 150.m daha Götürdüm
Eltimin kızı hastanede yatıyordu lansinoh marka makinesi vardı sütü yeterli değildi ben onunla günlerce sagip yolladim çekim gücü idare ederdi makina eskidikce gücü azaliyormus öyle duymuştum ama sagmaya başladıkça sütüm daha çok artti sütün geldikçe makinanın pek önemi olmayacak kendini zorla sürekli biseyler atistir canm benim sütüm yedikçe artti bi
İnşallah birtanem benim inşallah artar🤲🤲🤲
İnşallah birtanem benim inşallah artar🤲🤲🤲
Ben kızımı emzirirken Sağdım 20cc zor doldu kızım nasıl doyuyor diye üzülüyordum sonra gün geçtikçe arttı hem eltimin kızına Sağdım yolladım hem defnemi emzirdim kendini üzme artacak umuta şifa olacak sütün🤲🥰

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum ben milk max macun yiyorum o aşırı süt yapıyor ve içindeki rezene bebeğin gaz sancısına iyi geliyor. Eczanelerde bulabilirsin ben intertten de sipariş ettim. Hem sütün ağızlı sarı geliyor hem yoğun yağlı yapıyor elinle bile sıkacak kadar dolu dolu olur. Bir de belki hurafe ama her banyoda abdest alıp Allahım sütümde bu su gibi aksın diye dua edip çıkıyorum. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
Allah razı olsun kuzum çok teşekkür ederim amin amin amin inşallah canım benim 🤲🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hastanede yokmu kuzum yeşillik falan ye Nescafe iç meyve suyu falan süt yapıyo
Evdeyim beyzam hepsini deniyorum

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benim ilk önce sütüm var diye düşün herşeyden önemlisi bu beyine nasıl sinyal gönderirsen vücut ona göre şekillenir. Sonra hergün bir bardak sulandırılmış pekmez iç sütünü artırır senin de kan değerlerini artırır. Makine de ben wee baby elektirikli kullandım memnun kaldım ❤️❤️

Duygu keleş

Kayıtlı Üye
rank
Aleyküm selam canım benim bebeğim hiç emmedi ben elektirikli cihaz aldım hatta 2 3 kez farklı farklı ürün aldım ama hiç sağmiyirdu elimle saginca daha çok çıkıyordu 4 ay sağarak mama ile verdim bebeğime 4 ay dan sonra sütum kesildi mama ile besliyorum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum benim ilk önce sütüm var diye düşün herşeyden önemlisi bu beyine nasıl sinyal gönderirsen vücut ona göre şekillenir. Sonra hergün bir bardak sulandırılmış pekmez iç sütünü artırır senin de kan değerlerini artırır. Makine de ben wee baby elektirikli kullandım memnun kaldım ❤️❤️
Eminem tretyola baktım onun için bulamdim sen nereden almıştın kuzum dediklerin gibi düşünüyorum ama sut damla kadar geliyor sürekli süt istiyorlar napcagimi sasirdim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleyküm selam canım benim bebeğim hiç emmedi ben elektirikli cihaz aldım hatta 2 3 kez farklı farklı ürün aldım ama hiç sağmiyirdu elimle saginca daha çok çıkıyordu 4 ay sağarak mama ile verdim bebeğime 4 ay dan sonra sütum kesildi mama ile besliyorum
Kuzum elimle sıktıgımda geliyor makine neden çekmiyor anlamadim bebeğim kuvezde sütüm olmazsa acmi kalacak diye korkuyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
C
Canım sağımı doğru yapmıyıe olabilirsin akşama. Sağma pozisyonları var göğüsne düzgün yerleştirmiyor olabilirsin hemen stres yapma

Tüm sayfalar yüklendi.