"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,542 kez görüntülenmiş, 57 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı \"Kızlar Yardımınıza İhtiyacım Var.
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Selamün Aleyküm Herkeze Kızlar Yardımcı Olurmusunuz Bana Bebeğim Küvezde Anne Sütünü Arttırdılar Herşeyi Deniyorum Anne Sütü Yapanları Makineyle Sagiyorum 20 c Ancak Geliyor Ama elimle Sıktıgımda Sütüm Akıyor Acaba Makinemi Tam Boşaltamiyor Bildiğiniz Çekim Gücü Yüksek Olan Elektrikli Göğüs Pombasi Hangisi İnanın Çok Kötüyüm Bebeğim Aç Kalacak Diye Çok Korkuyorum 😢 Sütüm Gelmiyecek diye Dün 100ml Götürdüm Bugün Aradım Gece 9 kadar Süt Var dediler Bugün 150.m daha Götürdüm
Öyle düşünme kuzum o bile sütünü etkiler süt arttırıcı şeyler tüket canım olumlu düşün hep canım benim bende mecburen ikinci evladımda kullandım oda yoğun bakımda yatmıştı lansinoh kullandım ama elektrikli değil o kadar iyi çok güzel ki anlatamam bayağı iyiydi ya

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Öyle düşünme kuzum o bile sütünü etkiler süt arttırıcı şeyler tüket canım olumlu düşün hep canım benim bende mecburen ikinci evladımda kullandım oda yoğun bakımda yatmıştı lansinoh kullandım ama elektrikli değil o kadar iyi çok güzel ki anlatamam bayağı iyiydi ya
Askim çok az damla damla akşama kadar 20 c oluyor başka elektrikli sağma makinesi bakıyorum bende birtanem

Defnenin annesi Ayşem

Kayıtlı Üye
rank
Selamün Aleyküm Herkeze Kızlar Yardımcı Olurmusunuz Bana Bebeğim Küvezde Anne Sütünü Arttırdılar Herşeyi Deniyorum Anne Sütü Yapanları Makineyle Sagiyorum 20 c Ancak Geliyor Ama elimle Sıktıgımda Sütüm Akıyor Acaba Makinemi Tam Boşaltamiyor Bildiğiniz Çekim Gücü Yüksek Olan Elektrikli Göğüs Pombasi Hangisi İnanın Çok Kötüyüm Bebeğim Aç Kalacak Diye Çok Korkuyorum 😢 Sütüm Gelmiyecek diye Dün 100ml Götürdüm Bugün Aradım Gece 9 kadar Süt Var dediler Bugün 150.m daha Götürdüm
Eltimin kızı hastanede yatıyordu lansinoh marka makinesi vardı sütü yeterli değildi ben onunla günlerce sagip yolladim çekim gücü idare ederdi makina eskidikce gücü azaliyormus öyle duymuştum ama sagmaya başladıkça sütüm daha çok artti sütün geldikçe makinanın pek önemi olmayacak kendini zorla sürekli biseyler atistir canm benim sütüm yedikçe artti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Eltimin kızı hastanede yatıyordu lansinoh marka makinesi vardı sütü yeterli değildi ben onunla günlerce sagip yolladim çekim gücü idare ederdi makina eskidikce gücü azaliyormus öyle duymuştum ama sagmaya başladıkça sütüm daha çok artti sütün geldikçe makinanın pek önemi olmayacak kendini zorla sürekli biseyler atistir canm benim sütüm yedikçe artti
İnşallah birtanem benim inşallah artar🤲🤲🤲

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Askim çok az damla damla akşama kadar 20 c oluyor başka elektrikli sağma makinesi bakıyorum bende birtanem
Anldm canım peki sızlıyor mu hiç göğsün?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynısını bnde kullndm 6 gün canım bn çok memnun kaldım gerckten

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Aleykümselam canım benim senin makina manuel mi yoksa elektrik limi

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum ben milk max macun yiyorum o aşırı süt yapıyor ve içindeki rezene bebeğin gaz sancısına iyi geliyor. Eczanelerde bulabilirsin ben intertten de sipariş ettim. Hem sütün ağızlı sarı geliyor hem yoğun yağlı yapıyor elinle bile sıkacak kadar dolu dolu olur. Bir de belki hurafe ama her banyoda abdest alıp Allahım sütümde bu su gibi aksın diye dua edip çıkıyorum. Rabbim bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.