Sorum var Kızlar yarın 18 haftalık oluyorum ama ben da hiç kilo almadim sadece karnım büyüyor normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Kızlar yarın 18 haftalık oluyorum ama ben da hiç kilo almadim sadece karnım büyüyor normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,401 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yarın 18 haftalık oluyorum ama ben da hiç kilo almadim sadece karnım büyüyor normal mi
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Tek tek cevap veremedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim canlarim Türkiyeye gidiyoruz valiz hazırlıyorum ondna tek tek cevap veremedim normalde herkeze ayrı ayrı cevap veririm bilirsiniz kusura bakmayın cansiniz❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Tek tek cevap veremedim cevaplarınız için çok teşekkür ederim canlarim Türkiyeye gidiyoruz valiz hazırlıyorum ondna tek tek cevap veremedim normalde herkeze ayrı ayrı cevap veririm bilirsiniz kusura bakmayın cansiniz❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🥰🥰🥰🥰🥰
Sorun değil çiçeğim rica ederim ne demek hayırlı yolculuklar Allah kaza bela vermesin ❤️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar