Kızlar yeni doğan bebeğe hangi bezi öneriyorsunuz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne olacağım tarafından oluşturulan Kızlar yeni doğan bebeğe hangi bezi öneriyorsunuz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,543 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yeni doğan bebeğe hangi bezi öneriyorsunuz
Konbuyu başlatan Anne olacağım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeyzey

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yeni doğan bebeğe hangi bezi öneriyorsunuz ben prima diyorum ama çevrem uyun bulmuyor nedenini de bilmiyorum.
Ben oğlumda Prima ile başladım ilk başlarda koku yoktu ama bez numarası büyüdükçe değişik bir kokusu oluyor istedikçe arttiyor Molfix e geçtim memnundum en son bim beziyle çise alistirdik canım kızıma direk Molfix aldım daha 22 haftadayim ama 3 aylık bebek bezi stoğu yaptım 🤦 malum fiyatlar almış başını gidiyor kampanya da buldukça aldım

Sedoss

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar yeni doğan bebeğe hangi bezi öneriyorsunuz ben prima diyorum ama çevrem uyun bulmuyor nedenini de bilmiyorum.
Bende çok araştırdım primanin içeriğinden dolayı olabilir yada pahalı diye ben dün sleepy sipariş verdim akşamına evy baby iyi diye öneren oldu gene karıştı kafam😄 ama genel olarak molfixten menun çevrem tabi her bez her bebeğe iyi yada kötü gelmeyebilir

Anne olacağım

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar