Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,685 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar yenidogan hastane cikisina ihtiycm var vermk isteyen olursa cok sevinirim
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ravza

Sevgi♥️ ali

Kayıtlı Üye
rank
Ya zaten öle olmalı. Yazık günah kac ay giyiyo kş sanki bebekler hemen büyüyolar zaten. Almıs başını gidiyor zamlar her hafta herseye zam geliyo kıtlık kapıda grirdim girecek diyo allahım korusun. Hal böyleyken israfa ne gerek var değil mi
Aynen öyle Azerbaycanda yasiyorum inanan burdada öyle erkeklere iş yokki gitsinler yani demek istediyim bosuna masraf oluyor zaten şimdikizamanede kizda erkekde ayni giyor valla oglumun elbiselerin çogu beyaz falan evde giydirecam neolacak ki

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yok cnm tabiki cıplak kalmaz rabbim verdiğini açda bırajmaz cıplakta. Ama ben sana onu demedim yani hastane cıkısı yazmıssın ya illa diyorum hastane cıkısı mı olacak. Burdaki yollayacak arkadaslar bebeklerinin takım veya tekleme kıyafetlerini de yollasa olmaz mı yani
Ayrıca ilk bebeğin mi rabbim kolay kurtarsın insaallah saglıkla.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle Azerbaycanda yasiyorum inanan burdada öyle erkeklere iş yokki gitsinler yani demek istediyim bosuna masraf oluyor zaten şimdikizamanede kizda erkekde ayni giyor valla oglumun elbiselerin çogu beyaz falan evde giydirecam neolacak ki
Giydir kız giydir valla bravo böle yapana. İlla para var diye har vurup harman savurmamalıyız. Bebek ne anlar kıyafetten vs den. Eğitimine kalsın o paralar biriktir. Eğitimli bir gelecege ihtiyacımız var süslü bi gelecege değil 😜😂😂

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.