Sorum var Kızlar yine ben

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde tatlı telaşım kızım tarafından oluşturulan Kızlar yine ben başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yine ben
Konbuyu başlatan tatlı telaşım kızım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan missmadame

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar modum çok düşük eşim iyi anlayışlı merhametli biri ama bir o kadar da bencil aile destek parasını aldığı gibi doğalgaza elektriğe yatırıyor bebeğe şunu alalım dediğimde çok pahalı ne eksiği var ki gibisinden konuşuyor çok pis boğaz bir aile bir şey bitti mi hemen alırlar yeme içme konusunda ama mesele ben ve kızım olunca tasarruf abideleri oluyorlar başıma içimden bağıra bağıra ağlamak istiyorum neden sadece ben çocuğuma bu kadar düşkünüm ya benim ilk bebeğim en güzel en iyi kıyafetleri alıp giydirmeliyim ona ayakkabısı çorabı bile özenle seçilip alınmalı inanır mısınız daha bir oyuncağı bile yok midelerinden sıra gelmedi günahsız yavruma yarın öbür gün havalar ısınacak doğru dürüst bir şey yok giydireyim çocuğa eşime de söylendim demin seni çevren dolduruyor diyor bende akıl fikir yok mu ben düşünemiyor muyum çocuğuma mevsime uygun üst baş lazım diye çok zoruma gidiyor eşimin kızımla ilgili aynı içtenliği aynı hassasiyeti paylaşmamasi diyorum iki parça olsun kaliteli olsun on parça olup bir yıkamada solup giyilemez hale geldikten sonra ne yapayım diyor çevren sana diyor pahalı şeyler al çıl dıracam bu evde şeytan diyor al kızını kayıplara karış bir gece başka bir şehirde kendine kızına bir hayat kur
Canım yanlış anlama sakın beni keşke sosyal desteği sen alsaydın ben kızımın a dan Z ye herşeyi ben aldım kızım da küçükken bakkal alıp işletim hem eve ben bakiyodum hem de çocuğa eşimde destek cikiyodu tabi ama ben daha dişliydim senin yerinde olsam isteklerimi tek tek yüzlerine söylerdim babasından başlayıp ailesine kadar gerekir tavır da koyardım ben hala da kızımın ihtiyaçlarının karşılıyorum desteği ben alıyorum bide biraz annemler gönderiyo biraz da onun ailesinden kopariyorum öyle böyle alıyorum veya aldiriyorum dediğin gibi herşeyin en iyisini en güzelini hak ediyorlar yavrucaklar 🥰

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Canım yanlış anlama sakın beni keşke sosyal desteği sen alsaydın ben kızımın a dan Z ye herşeyi ben aldım kızım da küçükken bakkal alıp işletim hem eve ben bakiyodum hem de çocuğa eşimde destek cikiyodu tabi ama ben daha dişliydim senin yerinde olsam isteklerimi tek tek yüzlerine söylerdim babasından başlayıp ailesine kadar gerekir tavır da koyardım ben hala da kızımın ihtiyaçlarının karşılıyorum desteği ben alıyorum bide biraz annemler gönderiyo biraz da onun ailesinden kopariyorum öyle böyle alıyorum veya aldiriyorum dediğin gibi herşeyin en iyisini en güzelini hak ediyorlar yavrucaklar 🥰

Canım yanlış anlama sakın beni keşke sosyal desteği sen alsaydın ben kızımın a dan Z ye herşeyi ben aldım kızım da küçükken bakkal alıp işletim hem eve ben bakiyodum hem de çocuğa eşimde destek cikiyodu tabi ama ben daha dişliydim senin yerinde olsam isteklerimi tek tek yüzlerine söylerdim babasından başlayıp ailesine kadar gerekir tavır da koyardım ben hala da kızımın ihtiyaçlarının karşılıyorum desteği ben alıyorum bide biraz annemler gönderiyo biraz da onun ailesinden kopariyorum öyle böyle alıyorum veya aldiriyorum dediğin gibi herşeyin en iyisini en g

üzelini hak ediyorlar yavrucaklar

Ben de öyle yapacam arada para da koparıp eşimden bir köşeye atacam bir şeyi eksik oldu mu birikmiş parayla hemen alacam kızıma her istediğimi alıp giydirecem

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
İyi geceler kızlar modum çok düşük eşim iyi anlayışlı merhametli biri ama bir o kadar da bencil aile destek parasını aldığı gibi doğalgaza elektriğe yatırıyor bebeğe şunu alalım dediğimde çok pahalı ne eksiği var ki gibisinden konuşuyor çok pis boğaz bir aile bir şey bitti mi hemen alırlar yeme içme konusunda ama mesele ben ve kızım olunca tasarruf abideleri oluyorlar başıma içimden bağıra bağıra ağlamak istiyorum neden sadece ben çocuğuma bu kadar düşkünüm ya benim ilk bebeğim en güzel en iyi kıyafetleri alıp giydirmeliyim ona ayakkabısı çorabı bile özenle seçilip alınmalı inanır mısınız daha bir oyuncağı bile yok midelerinden sıra gelmedi günahsız yavruma yarın öbür gün havalar ısınacak doğru dürüst bir şey yok giydireyim çocuğa eşime de söylendim demin seni çevren dolduruyor diyor bende akıl fikir yok mu ben düşünemiyor muyum çocuğuma mevsime uygun üst baş lazım diye çok zoruma gidiyor eşimin kızımla ilgili aynı içtenliği aynı hassasiyeti paylaşmamasi diyorum iki parça olsun kaliteli olsun on parça olup bir yıkamada solup giyilemez hale geldikten sonra ne yapayım diyor çevren sana diyor pahalı şeyler al çıl dıracam bu evde şeytan diyor al kızını kayıplara karış bir gece başka bir şehirde kendine kızına bir hayat kur
Kaynanan
Kaynanan senlemi yasiyor

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Yok yok sen kendini doldurma yinede. Çocuğun yediği helal giydiği haram derler. Benimde kayınvalidem oğluma gitmiş adidas ayakkabı aldmış 1500 liraya. Çocuğun ayakkası zaten vardı yazlık tişört şort eksik onları da miny cityden alıyorum. Ne çok kaliteli ne çok ucuz. Bi ayakkabı yerine 10 takım alabilirdik. Bak benim gibi düşünenlerde var.. sıkma içini sadece kendini doldurup kurarsın.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar