Kızlar yok uyumuyor cidden artık delirmek üzereyim 😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar yok uyumuyor cidden artık delirmek üzereyim 😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,257 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yok uyumuyor cidden artık delirmek üzereyim 😭
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zzynp

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
İnternetten kuran açtım yok ne yaparsam yapayım uyumuyor emiyor kusuyor yine emiyor yine kusuyor sürekli emdiği için sütüm bitiyor artık tamamen boşalıyor göğsüm ama o emip kustuğu için doymuyor artık cidden gücüm kalmadı benim
Sende şekerli ye habire süt olsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Okuyayım sağolasın canım cidden ağlaya ağlaya beraber ağlıyoruz karşılıklı 😞
Anlıyorum seni elden bişey gelmiyor

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim seni çok iyi anlıyorum. Bu zamanlar geçecek sabret annesi konuşamıyor sadece ağlayarak derdini anlatmaya çalışıyor. Uykusu için yarım kundak yap biraz daha fazla uyur. Sende fırsat buldukça dinlen canım. İnşirah suresini oku ferahlarsın ♥️
Teşekkür ederim canım inşallah geçer çünkü zamanda geçmiyor sabah düpedüz gözlerim kendi kendine kapanıyor artık kayıyor gözlerim uykudan dinlenemiyorum hiç çocuk uyuduğunu yemek yap evi toparla çamaşırı hallet derken hep hareket kalbimde çarpıntı oluyor sürekli eşime diyorum geçecek anneme sordum altı aya kadar sürer diyor görümcem doğum etti doğumunda yanındaydı kayınvalidem hala yanında ben tek doğurdum hala tekim aşırı yoruldum annem zaten gelmiyor 😭

Canımsınnn yoluna girecek herşey inşallah
İnşallah ağlayınca biraz rahatladım sizlerde varsınız Allah'ım razı olsun iyi geldiniz bana pusete koyup salladım şuan daldı yine inşallah hemen uyanmaz 🥺

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım inşallah geçer çünkü zamanda geçmiyor sabah düpedüz gözlerim kendi kendine kapanıyor artık kayıyor gözlerim uykudan dinlenemiyorum hiç çocuk uyuduğunu yemek yap evi toparla çamaşırı hallet derken hep hareket kalbimde çarpıntı oluyor sürekli eşime diyorum geçecek anneme sordum altı aya kadar sürer diyor görümcem doğum etti doğumunda yanındaydı kayınvalidem hala yanında ben tek doğurdum hala tekim aşırı yoruldum annem zaten gelmiyor 😭

İnşallah ağlayınca biraz rahatladım sizlerde varsınız Allah'ım razı olsun iyi geldiniz bana pusete koyup salladım şuan daldı yine inşallah hemen uyanmaz 🥺
Yanlışlık zor iki çocuk doğurdum tek başına saçım beyazladi😭

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sende şekerli ye habire süt olsun

Anlıyorum seni elden bişey gelmiyor
Eşime de ayrı sinir oluyorum diyorum sürekli emiyor bebek artık daha yeni süt salgilanmadan göğsüm dolmadan sürekli emiyor kusuyor git bana süt damlası al çayı al ne bulursan al gel dedim yok alıp gelemedi ona ayrı sinirliyim herşeye sinirliyim kendime sinirliyim daha çocuk yapmam inşallah Allah'ın izniyle büyük konuşmakta istemiyorum 😟

Yanlışlık zor iki çocuk doğurdum tek başına saçım beyazladi😭
Cidden çok zor ya cidden keşke ölsem diyorum ya bazen yaşama sevincim kalmadı gücüm kalmadı uykusuzluk insanı deli ediyor iki aydır ciddi diyorum iyi bir uyku uyumadım ya bir Allah kulu da az uyu sen demiyor 🤦🤦🤦

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eşime de ayrı sinir oluyorum diyorum sürekli emiyor bebek artık daha yeni süt salgilanmadan göğsüm dolmadan sürekli emiyor kusuyor git bana süt damlası al çayı al ne bulursan al gel dedim yok alıp gelemedi ona ayrı sinirliyim herşeye sinirliyim kendime sinirliyim daha çocuk yapmam inşallah Allah'ın izniyle büyük konuşmakta istemiyorum 😟

Cidden çok zor ya cidden keşke ölsem diyorum ya bazen yaşama sevincim kalmadı gücüm kalmadı uykusuzluk insanı deli ediyor iki aydır ciddi diyorum iyi bir uyku uyumadım ya bir Allah kulu da az uyu sen demiyor 🤦🤦🤦
Annelik zor bari evlatlar kıymet bilse beni oğlum çok yoruyor şuan bile yoruyor sinir hastası oldum

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
@Ayshe❣️ kuuzm yıpratma kendimi olumsuz etkileme herşey yoluna giricektir henüz çok küçük birtanem anlıyorum zor surecden geçiyorsun şuanda sen Allah'ım sana güç kuvvet sabır verecktir sen çok güçlü annesin kiyamma size ben ya 🥺🥺😭
Canımsın Hülya'm cidden bu iki ay beni aşırı tüketti yordu sinirlerim baya harap oldu 🥺🥺 bide hep yalnızım evden çıkamıyorum sürekli evdeyim yani artık baya delirmek üzereyim 😟 inşallah düzelir inşallah geçer 😞

Husnıyeeee

Kayıtlı Üye
rank
Oturdum ağlıyorum emiyor kusuyor uyuyor uyanıp ağlıyor yine emiyor yine uyuyor yine kusuyor bıktım artık ciddi diyorum yaşama sevincim kalmadı benim ya. Ben yapamıyorum beceremiyorum yapayalnız kaldım psikolojim artık bozuldu ne yapcam bilmiyorum 😞😞
Canım üzülme bunu durumu her anne yaşıyor gazı vardır ondan uyumuyordur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar