Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,991 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim çok oynamıyor sürekli ya çıkıntı yada karnım yamuluyor dünden belli bel ağrısı ve sancım var umarım birşey olmaz bebeğime dua edin lütfen

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Önemli olan az da olsa hissetmen bu haftalarda yeri daralıyo benimki 36 haftada haraketler baya azaldi , ama bi doktora görün istersen için rahat eder en azından

Gökçe Gökçek 🤰

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğim çok oynamıyor sürekli ya çıkıntı yada karnım yamuluyor dünden belli bel ağrısı ve sancım var umarım birşey olmaz bebeğime dua edin lütfen
Canım benim benimde seninki gibi sadece yemek yediğimde atıyor bazende canım sıkılıyor parmaklarımla vuruyorum sonra hareket eder yani sakın bir bebek kızımda hiç durmazdi yerinde doğdu gerçekten de bir sn yerinde durmuyor 2 yaşında şimdi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Önemli olan az da olsa hissetmen bu haftalarda yeri daralıyo benimki 36 haftada haraketler baya azaldi , ama bi doktora görün istersen için rahat eder en azından
Yarın gidecem saat 8 buçuk da randevu aldım sağol canım 😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım benim benimde seninki gibi sadece yemek yediğimde atıyor bazende canım sıkılıyor parmaklarımla vuruyorum sonra hareket eder yani sakın bir bebek kızımda hiç durmazdi yerinde doğdu gerçekten de bir sn yerinde durmuyor 2 yaşında şimdi
Benim bu oğlan gümbür gümbür oynadığını hiç görmedim ,34 haftalık oldum hala zorla oynuyor yemek yerken de rahatsız edici bir şekilde sertleşiyor ☺️☺️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim bu oğlan gümbür gümbür oynadığını hiç görmedim ,34 haftalık oldum hala zorla oynuyor yemek yerken de rahatsız edici bir şekilde sertleşiyor ☺️☺️

Tüm sayfalar yüklendi.