Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde İkizlerin annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,216 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan İkizlerin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İkizlerin annesi

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Oğlum doğalı 12 gün oldu 9 gün kuvezde yattı daha 3 gün oldu hastaneden çıkalı her yer kar Gaziantep te kulak işitme testi ine gidemedik yollar çok kötü bir sorun olur mu

Oğlum doğalı 12 gün oldu 9 gün kuvezde yattı daha 3 gün oldu hastaneden çıkalı her yer kar Gaziantep te kulak işitme testi ine gidemedik yollar çok kötü bir sorun olur mu
Yollar düzelince mutlaka git canim aksatma Allah korusun benim amcamın oğlunu bebekken bişey yok bizi duyuyor diye yaptirmamislar çocuk şimdi iki kulağı da kulaklik olmadan duymuyor kuzum

İkizlerin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Doğduğu zaman yapmadılar mı test kuzu
Yapmamışlar canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yollar düzelince mutlaka git canim aksatma Allah korusun benim amcamın oğlunu bebekken bişey yok bizi duyuyor diye yaptirmamislar çocuk şimdi iki kulağı da kulaklik olmadan duymuyor kuzum
Gidecem Çarşamba günü inşallah

Antep bu sene kar kış değişik bir kış gelmiş çok gittiğim yer bu ara çok güzel
Hic deme böyle kar görülmedi Antep de

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Yapmamışlar canım

Hic deme böyle kar görülmedi Antep de
Havalar düzelince yaptır annesi 3'ncu aya kadar istedin zaman yaptirabilirsin diye biliyorum

Tüm sayfalar yüklendi.