Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,350 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olacağım Çarşamba Allah izin verirse doktor oruç gibi gel dedi geceden yemek yemeyeceğim bide bağırsak boşalması için ilaç yazdı daha almadım ama korktum açıkçası arkadan alacaksın ilacı dedi kullanan var mı
Bende sezeryan oldum ama ilaç almadım gece 12 den sonra bişey yiyip içmedim sabah 10 da aldılar

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olacağım Çarşamba Allah izin verirse doktor oruç gibi gel dedi geceden yemek yemeyeceğim bide bağırsak boşalması için ilaç yazdı daha almadım ama korktum açıkçası arkadan alacaksın ilacı dedi kullanan var mı
Bende 12 den sonra birşey yiyip içmemiştim ama ilaç vermediler, ablama hastanede lavman yapmışlardı içi boşalsın diye ama benim korktuğum birşeydi allahtan yapmadılar
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay ne güzel ya gözün aydın canım bana öyle dedi sabah 7.30 da burada ol dedi hemen aldılar mı bekledin mı canım ben o saatte gidince bekleyecek miyim acaba
Evrak falan hazırlıyorlar biraz beklersin canım giydirme oluyor damar yolu falan aççaklar 9-10 olur

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 12 den sonra birşey yiyip içmemiştim ama ilaç vermediler, ablama hastanede lavman yapmışlardı içi boşalsın diye ama benim korktuğum birşeydi allahtan yapmadılar

Evrak falan hazırlıyorlar biraz beklersin canım giydirme oluyor damar yolu falan aççaklar 9-10 olur
Peki ağrı oluyor mu ilaç alınca , açlığa hiç dayanamam 😂 ne yapacaksam valla saat 9 da alsa benim yemek yemem 2 3 ü bulur desene

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Peki ağrı oluyor mu ilaç alınca , açlığa hiç dayanamam 😂 ne yapacaksam valla saat 9 da alsa benim yemek yemem 2 3 ü bulur desene
Valla lavman yaptıkların da tuvalettn çıkamıyormuşsun onu biliyorum sadece 😅 başıma gelmedi. Bende dayanamıyordum ama mecbur sabrettim 😅 doğumdan sonra 5 saat ne yemek ne su. Dilim damağım kurulmuştu yine vermediler ağlıcaktım suuu diye 😳😔 Allah yardımcın olsun canım 🙏

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben son sezeryanim da sancım olduğu için gitmiştim sabah 9kahavkti yapmıştım bebek daha 35+2 günlük du doktor bişey yeme saat 13e kadar dedi sonra saat 17de yemek ye ama fazla yeme sıvı ye dedi saat 17.15de yeme yi içmeyi kestim saat 11.23de amleyiyata girdim ve bebeğimi görmeden kuvez e götürdüler çünkü morarmış nefes alamamış 😔ama neseyki şimdi sağlıklı Rabbime şükürler olsun ki

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben son sezeryanim da sancım olduğu için gitmiştim sabah 9kahavkti yapmıştım bebek daha 35+2 günlük du doktor bişey yeme saat 13e kadar dedi sonra saat 17de yemek ye ama fazla yeme sıvı ye dedi saat 17.15de yeme yi içmeyi kestim saat 11.23de amleyiyata girdim ve bebeğimi görmeden kuvez e götürdüler çünkü morarmış nefes alamamış 😔ama neseyki şimdi sağlıklı Rabbime şükürler olsun ki
Çok şükür canım rabbim sana bağışlamış yavrunu ilk ve son ayrılığınız olsun inşallah ben ilk defa gününde doğum yapacağım için değişik geldi valla

Valla lavman yaptıkların da tuvalettn çıkamıyormuşsun onu biliyorum sadece 😅 başıma gelmedi. Bende dayanamıyordum ama mecbur sabrettim 😅 doğumdan sonra 5 saat ne yemek ne su. Dilim damağım kurulmuştu yine vermediler ağlıcaktım suuu diye 😳😔 Allah yardımcın olsun canım 🙏
😂 Hele hastaneye gelmeden önce yap dedi ben en iyisi oraya gitmeden iki saat önce yapayım 😂 aman valla ameliyat korkum gitti bu başladı . Vah bende öyle olacam 😞 😂 amin canım sağ olasın

Elifebrar

Kayıtlı Üye
rank
Hayır lı olsun cnm kaladır yazdığı eczacıya sorarsın nasıl kullanacağını bide kaç haftalık alıyorlar seni bende 15nisanda gün alicam

Tüm sayfalar yüklendi.