Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Üç prenses annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,348 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Üç prenses annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Üç prenses annesi

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayır lı olsun cnm kaladır yazdığı eczacıya sorarsın nasıl kullanacağını bide kaç haftalık alıyorlar seni bende 15nisanda gün alicam
Yarın inşallah alacaz ilacı canım bakalim . 38+1 de alacak sezeryan a ben erken istedim biraz çok ağrım var dayanamıyorum yoksa 38+6 dan sonra alacaklardı. Hayırla gelsin senin miniğin de canım sen kaç haftalık hamilesin şuan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben özelde oldum normalde 9 da idi benden önce acil kürtaj vardı onda girdim on bir de çıktım
Bende özel de olacam hayırla inşallah canım çok şükür sen kavuştun darısı bana inşallah ❤️🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok şükür canım rabbim sana bağışlamış yavrunu ilk ve son ayrılığınız olsun inşallah ben ilk defa gününde doğum yapacağım için değişik geldi valla

😂 Hele hastaneye gelmeden önce yap dedi ben en iyisi oraya gitmeden iki saat önce yapayım 😂 aman valla ameliyat korkum gitti bu başladı . Vah bende öyle olacam 😞 😂 amin canım sağ olasın
Amin canım öyle olur benim elimde iki normal doğum dan sonra bir tane de sezeryan oldu o da değişik diyor du normal doğum dan daha çok zor geldi diyor du

Sezeryan olacağım Çarşamba Allah izin verirse doktor oruç gibi gel dedi geceden yemek yemeyeceğim bide bağırsak boşalması için ilaç yazdı daha almadım ama korktum açıkçası arkadan alacaksın ilacı dedi kullanan var mı
Ben almadım canım sadece gece 12 den sonra hicbisey yeme demisti ama ben zaten akşam 5 ten sonra hicbisey yememiştim ben o dedigini ilk defa duydum

Bende iki sezeryan geçirdim canım ilk defa başıma geldi ya 😭 5 mı 😂 ben ölürüm ya gece bile yemek yiyen biriyim 11 buçuk ta yiyip içip yatacam valla 😂

Bende iki sezeryan geçirdim canım ilk defa başıma geldi ya 😭 5 mı 😂 ben ölürüm ya gece bile yemek yiyen biriyim 11 buçuk ta yiyip içip yatacam valla 😂
Normalde bende çok yiyen birisiyim ama bayramın birinci günü sanırım fazla yedim akşama da o yüzden fazla bisey yiyemedim sadece su içtim zaten sabah 6 gibi de suyum geldi aniden ve doktor bile kızdı sen o saate kadar nasıl aç kaldın niye bisey yemedin diye düşün canım en son akşam 5 te yedim dogumdan sonra da hemen yemek yiyemiyorsun bayağı aç kalmıştım😊

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan olacağım Çarşamba Allah izin verirse doktor oruç gibi gel dedi geceden yemek yemeyeceğim bide bağırsak boşalması için ilaç yazdı daha almadım ama korktum açıkçası arkadan alacaksın ilacı dedi kullanan var mı
Lağmal dir o bağrsakları tamamen boşaltmak için korkulacam bişey yok wcdeyken makattan içeri ilacı boşaltın zaten hemen bağrsaklar temzlenr büyk tuvaletnizi yapmş olrsnz korkulacak bi ilaç değil normal zamnlarda bile kullanılan ilaç gerek amelyrlara girerken gerek bağrsaklarnda sorun olanlarda kullanır onu kolay doğmlar dilerim 😊👍

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lağmal dir o bağrsakları tamamen boşaltmak için korkulacam bişey yok wcdeyken makattan içeri ilacı boşaltın zaten hemen bağrsaklar temzlenr büyk tuvaletnizi yapmş olrsnz korkulacak bi ilaç değil normal zamnlarda bile kullanılan ilaç gerek amelyrlara girerken gerek bağrsaklarnda sorun olanlarda kullanır onu kolay doğmlar dilerim 😊👍
Ay valla için rahatladı inşallah ya internette felan baktım da herkes çok zor ağrı oluyor yazmış

Normalde bende çok yiyen birisiyim ama bayramın birinci günü sanırım fazla yedim akşama da o yüzden fazla bisey yiyemedim sadece su içtim zaten sabah 6 gibi de suyum geldi aniden ve doktor bile kızdı sen o saate kadar nasıl aç kaldın niye bisey yemedin diye düşün canım en son akşam 5 te yedim dogumdan sonra da hemen yemek yiyemiyorsun bayağı aç kalmıştım😊
😂 Valla iyi dayanmışsın canım bakalim ben ne yapacam planlı işi hiç sevmem iki çocukta sancı ile direk aldılar kahvaltı yapıp gitmiştim bu gelmem diyor zamanını bekledi 😂

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Ay valla için rahatladı inşallah ya internette felan baktım da herkes çok zor ağrı oluyor yazmış
Ben safra kesesi amelytı için tomografiye gitmeden yapmşlardı baya sene önce sdce karnınızda gaz gibi hissediyosnz koşa koşa wc ye gitmştm snra bomboştu bağrsaklarm 😁😁😁 ıkınma falan yaşayacaksnz yada amelythane ortamı snçta ondan dışkı olmasn diyedir muhtemelen doğmda 👍 bende sonda dan çok korkarm mesela🙄 sağlklca kucağnza alın bebişinizi darısı benim başıma 😊🤲

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben safra kesesi amelytı için tomografiye gitmeden yapmşlardı baya sene önce sdce karnınızda gaz gibi hissediyosnz koşa koşa wc ye gitmştm snra bomboştu bağrsaklarm 😁😁😁 ıkınma falan yaşayacaksnz yada amelythane ortamı snçta ondan dışkı olmasn diyedir muhtemelen doğmda 👍 bende sonda dan çok korkarm mesela🙄 sağlklca kucağnza alın bebişinizi darısı benim başıma 😊🤲
Aynen ondan büyük ihtimalle canım 😂 Bide o var sonda aman valla ameliyat korkum tamamen bitti bunlar başladı son 3 gün bide hızlı geçiyor . İnşallah canım benim rabbim hayirla hepimiz kucağımıza alıp evimize sağ salim gelelim inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.