Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Derdim var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,059 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Derdim var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Dilan yıldız

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar icimi dökmek istiyorum sizlere esim cocuk olduktan sonra benle fazla ilgilenmiyor muhabbet etmez benden cok arkadaşlariyla takilir kuş besler hep onlara odakli yapamiyorum artik beni ailemden uzak tutmaya calisiyo ailemi saymiyor kaynanamla hic geçinemiyorum ayni evde yaşıyorum her şeye laf eder makinaya elbise attimi laf eder pintilik deseniz laf taşıyıcı deseniz her şey var esim babasina cok duskun ne derse onu yapiyor artik doldum ailemede üzülmesinler diye demiyorum ama laflarin altinda kalmam ben birde 17 yasinda evlendim simdi 19yasindayim oglum var cok pismanim evlendigime elimde mesleğim vardi kuaförluk yapiyordum ailemi dinlemedim severek evlendim🥺

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar icimi dökmek istiyorum sizlere esim cocuk olduktan sonra benle fazla ilgilenmiyor muhabbet etmez benden cok arkadaşlariyla takilir kuş besler hep onlara odakli yapamiyorum artik beni ailemden uzak tutmaya calisiyo ailemi saymiyor kaynanamla hic geçinemiyorum ayni evde yaşıyorum her şeye laf eder makinaya elbise attimi laf eder pintilik deseniz laf taşıyıcı deseniz her şey var esim babasina cok duskun ne derse onu yapiyor artik doldum ailemede üzülmesinler diye demiyorum ama laflarin altinda kalmam ben birde 17 yasinda evlendim simdi 19yasindayim oglum var cok pismanim evlendigime elimde mesleğim vardi kuaförluk yapiyordum ailemi dinlemedim severek evlendim🥺
Allah yardımcın olsun canım zor bir durum 😞 çok çok gençsin daha ailen arkanda duracaksa git boşa heba etme hayatınj

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Erken evlenmişsin canim olsumda kendini ezdirme kimseye zor bir durum birde kaynananlami yasiyon

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben kaynanamla yaşamak surda dursun bir gün görmeye tahammül edilemiyom öyle gıcık
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen geri kafalı oldukları icin esim ailesinden kopmuyor altli ustlu oturcaz malesef evim hazir değil daha
Allah yardım etsin canım zor altlı ustlude olsa herşeye karisiyolar özel hayat diye bişey yok malesef

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar