Sorum var Kizlar 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asra tarafından oluşturulan Kizlar 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 777 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar 🥺🥺
Konbuyu başlatan Asra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asra

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ya kırk haftam doldu gelmiy bebiş bide bişi sorcam iki gundr ilişkiye girioz gelsin diye ama hiç böyle olmamıştım bnm cnm asiiri yaniyr o kdrki iç çekerek agliyrm açıdan ya sizce neden bn dogiramicam galiba🥺🥺🥺
Canım 42hafdaya kadar bekleyen var merak etme Allahın izniyle olcak Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🤲 açılışı kolaylaşdırcak şeyler yap

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ya kırk haftam doldu gelmiy bebiş bide bişi sorcam iki gundr ilişkiye girioz gelsin diye ama hiç böyle olmamıştım bnm cnm asiiri yaniyr o kdrki iç çekerek agliyrm açıdan ya sizce neden bn dogiramicam galiba🥺🥺🥺
Ben kızımı 40+5 te doğurdum canım bol bol sıcak duş al özellikle beline sıcak su dök bende hep ilişkiye girdim her gün 2 3 defa duş alıyordum

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bol bol yürüyüş yap merdiven çık yerleri elle sil hurma tüket inşallah kendi sancin gelir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Enfeksiyon olabilir canım canını yakan şey o olabilir. Yada çok sert davranıyorsabız ondan da olabilir. Ve içini rahat tut 42. Haftaya kadar bekleyen var sen bol bom sıcak duşa gir canım sağ salim gelsin minik 🤲🏻

Dilek4747

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bol bol yürü, sıcak duş, egzersiz yap ve hurma tüket kuzum ben doğumdan 1 hafta önce falan bunları yapıyordum sık sık 1 haftaya kadar doğum oldu bile

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar