Sorum var K─▒zlar ­čą║­čą║

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet taraf─▒ndan olu┼čturulan K─▒zlar ­čą║­čą║ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,331 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 71 yorum ve 12 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ K─▒zlar ­čą║­čą║
Konbuyu ba┼člatan Demetdemet
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Beyza­ččîŞ

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022

3 pa┼ča 1 prenses annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 Temmuz 2022
Tek tek yazam─▒yorum toplu mesaj atay─▒m canlar─▒m siniz ├žok moral destek oldunuz Allah─▒m hepinizden raz─▒ olsun iyiki vars─▒n─▒z kan ald─▒lar bakt─▒lar ┼čuan sar─▒l─▒k iyimis sar─▒l─▒k i├žin ─▒┼č─▒k tedavisine gerek yokmu┼č ┼čuan i┼čte mama takviyesi ne ba┼člad─▒k kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar ald─▒ verdi yar─▒yormu┼č az m─▒ cokkmu diye bakal─▒m bir ka├ž g├╝n g├Âzetim altindayiz
Rabbim ┼čafi ismi h├╝rmetine ┼čifa versin in┼čallah ├žabucak toparlar pa┼ča dualar─▒m─▒z seninle

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2023-03-02
Gebeli─činizin 35. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k b├╝y├╝k kavun b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
B├Âbrekler tamamen geli┼čti. karaci─čer baz─▒ at─▒k maddeleri yok edecek duruma geldi. bir├žok temel fiziksel geli┼čim tamamland─▒.karn─▒n─▒z iyice b├╝y├╝d├╝. ├Âzellikle sa─č tarafta kaburgalar bask─▒ artar. bu haftadan itibaren do─čum ┼čeklini planlamak gerekir.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 44 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2490 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Okyanusg├╝l├╝

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 Ekim 2021
K─▒zlar o─člumu hastaneye Yat─▒rd─▒lar yeni do─čan o─člumu ├žok kilo verdi diye bakcaklar neyi varm─▒┼č ├žocuk doktoru hastaneye g├Ânderdi bizi birazdan kan felan al├žaklar bir kac g├╝n hastanede kalicaz ­čą║
├çok kilo verdi derken zaten daha yeni b─▒ bebek can─▒m o zamanla al─▒rd─▒ ├žok gecmis olsun kuzum acil ┼čifalar dilerim yavruna

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
├çok kilo verdi derken zaten daha yeni b─▒ bebek can─▒m o zamanla al─▒rd─▒ ├žok gecmis olsun kuzum acil ┼čifalar dilerim yavruna
Sa─čol can─▒m amin insallah
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Rabbim ┼čafi ismi h├╝rmetine ┼čifa versin in┼čallah ├žabucak toparlar pa┼ča dualar─▒m─▒z seninle
Aminnn ├žok sa─čol can─▒m benim

Nuri┼č

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
16 Nisan 2022
K─▒zlar o─člumu hastaneye Yat─▒rd─▒lar yeni do─čan o─člumu ├žok kilo verdi diye bakcaklar neyi varm─▒┼č ├žocuk doktoru hastaneye g├Ânderdi bizi birazdan kan felan al├žaklar bir kac g├╝n hastanede kalicaz ­čą║
Ge├žmi┼č olsun can─▒m allah ┼čifan─▒ versin in┼čallah en k─▒sa zamanda iyile┼čir

Ulduz.kiz anesi­čĹÂÔŁĄ

K─▒z─▒na a┼č─▒k ÔŁĄ´ŞĆ
rank
Kat─▒l─▒m
23 A─čustos 2021
Tek tek yazam─▒yorum toplu mesaj atay─▒m canlar─▒m siniz ├žok moral destek oldunuz Allah─▒m hepinizden raz─▒ olsun iyiki vars─▒n─▒z kan ald─▒lar bakt─▒lar ┼čuan sar─▒l─▒k iyimis sar─▒l─▒k i├žin ─▒┼č─▒k tedavisine gerek yokmu┼č ┼čuan i┼čte mama takviyesi ne ba┼člad─▒k kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar ald─▒ verdi yar─▒yormu┼č az m─▒ cokkmu diye bakal─▒m bir ka├ž g├╝n g├Âzetim altindayiz
simdi nasilsiniz canim

Demetdemet

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 A─čustos 2022
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m benim in┼čallah ├žabucak toparlar kuzucumm­čĄ▓
Sa─čol bitanem
├çok ge├žmi┼č olsun can─▒m benim in┼čallah ├žabucak toparlar kuzucumm­čĄ▓
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

┼×├╝k├╝r daha iyiz can─▒m kilo Almayada basladi­čą░

ZeynepYal├ž─▒n

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
19 Temmuz 2022
Ge├žmi┼č olsun can─▒m her ne kadar ├╝zme kendin deslerde insan ister istemez ├╝z├╝l├╝r ve endi┼če eder ├ž├╝nk├╝ bende ya┼čad─▒m bu olay─▒.Benim k─▒z─▒m da kilo kayb─▒ vard─▒ ondan dolay─▒ 1hafta hastanede yat─▒rd─▒lar 1 hafta boyunca k─▒z─▒m hi├ž g├Ârmedim ama sonunda k─▒z─▒ma kavu┼čtum sende sa─čl─▒k b─▒ ┼čekilde yavrun al─▒p evine gidersin in┼čallah.­čĄ▓

T├╝m sayfalar y├╝klendi.