Sorum var Kızlar 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,935 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 🥺🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tek tek yazamıyorum toplu mesaj atayım canlarım siniz çok moral destek oldunuz Allahım hepinizden razı olsun iyiki varsınız kan aldılar baktılar şuan sarılık iyimis sarılık için ışık tedavisine gerek yokmuş şuan işte mama takviyesi ne başladık kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar aldı verdi yarıyormuş az mı cokkmu diye bakalım bir kaç gün gözetim altindayiz
Rabbim şafi ismi hürmetine şifa versin inşallah çabucak toparlar paşa dualarımız seninle

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu hastaneye Yatırdılar yeni doğan oğlumu çok kilo verdi diye bakcaklar neyi varmış çocuk doktoru hastaneye gönderdi bizi birazdan kan felan alçaklar bir kac gün hastanede kalicaz 🥺
Çok kilo verdi derken zaten daha yeni bı bebek canım o zamanla alırdı çok gecmis olsun kuzum acil şifalar dilerim yavruna

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Tek tek yazamıyorum toplu mesaj atayım canlarım siniz çok moral destek oldunuz Allahım hepinizden razı olsun iyiki varsınız kan aldılar baktılar şuan sarılık iyimis sarılık için ışık tedavisine gerek yokmuş şuan işte mama takviyesi ne başladık kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar aldı verdi yarıyormuş az mı cokkmu diye bakalım bir kaç gün gözetim altindayiz
simdi nasilsiniz canim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım benim inşallah çabucak toparlar kuzucumm🤲
Sağol bitanem
Çok geçmiş olsun canım benim inşallah çabucak toparlar kuzucumm🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

simdi nasilsiniz canim
Şükür daha iyiz canım kilo Almayada basladi🥰
simdi nasilsiniz canim

İkraNur'annesi💕💕

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlumu hastaneye Yatırdılar yeni doğan oğlumu çok kilo verdi diye bakcaklar neyi varmış çocuk doktoru hastaneye gönderdi bizi birazdan kan felan alçaklar bir kac gün hastanede kalicaz 🥺
Geçmiş olsun canım her ne kadar üzme kendin deslerde insan ister istemez üzülür ve endişe eder çünkü bende yaşadım bu olayı.Benim kızım da kilo kaybı vardı ondan dolayı 1hafta hastanede yatırdılar 1 hafta boyunca kızım hiç görmedim ama sonunda kızıma kavuştum sende sağlık bı şekilde yavrun alıp evine gidersin inşallah.🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar