Sorum var Kızlar 🥺🥺

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar 🥺🥺 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,932 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 12 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 🥺🥺
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🌸🌸

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tek tek yazamıyorum toplu mesaj atayım canlarım siniz çok moral destek oldunuz Allahım hepinizden razı olsun iyiki varsınız kan aldılar baktılar şuan sarılık iyimis sarılık için ışık tedavisine gerek yokmuş şuan işte mama takviyesi ne başladık kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar aldı verdi yarıyormuş az mı cokkmu diye bakalım bir kaç gün gözetim altindayiz

Kızlar oğlumu hastaneye Yatırdılar yeni doğan oğlumu çok kilo verdi diye bakcaklar neyi varmış çocuk doktoru hastaneye gönderdi bizi birazdan kan felan alçaklar bir kac gün hastanede kalicaz 🥺
Çok geçmiş olsun canım korkma tedbir amaçlı bakarlar sağ salim çıkarsınız inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tek tek yazamıyorum toplu mesaj atayım canlarım siniz çok moral destek oldunuz Allahım hepinizden razı olsun iyiki varsınız kan aldılar baktılar şuan sarılık iyimis sarılık için ışık tedavisine gerek yokmuş şuan işte mama takviyesi ne başladık kilosunu olcuyorlar surekli emmeden once ve sonra ne kadar aldı verdi yarıyormuş az mı cokkmu diye bakalım bir kaç gün gözetim altindayiz
Çok şükür canım korkma

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Hiç korkma canım doğarken ödem ile doğdu ise hani siş doğmuştur ödemeleri gidnxe gerçek kilosua gelmiştir Kayra da öyle olmuştu endişe etme 😘
Mama takviyesine başladık çünkü sütüm yetmiyor galiba hiç kilo almadı bir haftalık oldu ve tatildi sürekli emzirmeden önce ve sonra kilo aynı sadece bir kaç gram oynuyor arada hayırlısı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Korkma kuzum geçecektir inşallah haber ver olurmu dualarım seninle🤲🙏🌹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Mama takviyesine başladık çünkü sütüm yetmiyor galiba hiç kilo almadı bir haftalık oldu ve tatildi sürekli emzirmeden önce ve sonra kilo aynı sadece bir kaç gram oynuyor arada hayırlısı
Canım benim endise etme zaten bebekler ilk 1 haftada kilo kaybı yapıyor önemli olan o 10 15 gün sonra kilo alması. Sen sakın ol önce sütun yetmiyor deme sakın. Mama da veriyorsunuz bak toparlicak inslallahh minik adam

Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim endise etme zaten bebekler ilk 1 haftada kilo kaybı yapıyor önemli olan o 10 15 gün sonra kilo alması. Sen sakın ol önce sütun yetmiyor deme sakın. Mama da veriyorsunuz bak toparlicak inslallahh minik adam
Sağol canım sizde olmasanız varya bi moral oluyorsunuz ki şu güzel mesajlarla iyiki varsiniz💕💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağol canım sizde olmasanız varya bi moral oluyorsunuz ki şu güzel mesajlarla iyiki varsiniz💕💕
Sende iyi ki varsın demetim 😍. Canını sıkma yanaklarından öptüm minik adam için güçlü olman lazım 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar