Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 780 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Nasıl erkekler ya yap çocuğu elinden geldiği kadar iyi geçin yuva kur sonra her fırsatta şiddet

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar eşimden nefret ediyorum resmen ailesinden eşim bana ufak biseyde şiddet uyguluyo aileme söyleyemiyorum annesi herseye burnunu sokuyo eşim eskisi gibi degil oglum var korkuyorum bosanamiyorim aileme bana zarar gelir diye bıktım artik cok pişmanim evlendigime😪😭
Çok üzüldüm be Canım🙁 şiddet varsa ezdirme kendini derim. eşinin ailesiyle birlikte mi yaşıyorsunuz?

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kizlar eşimden nefret ediyorum resmen ailesinden eşim bana ufak biseyde şiddet uyguluyo aileme söyleyemiyorum annesi herseye burnunu sokuyo eşim eskisi gibi degil oglum var korkuyorum bosanamiyorim aileme bana zarar gelir diye bıktım artik cok pişmanim evlendigime😪😭
Adina üzüldün ama bir evlilikte siddet varsa sakin orda o çocuğunu büyütmeye kalkma ve kendini asla ezdirme suan kanun kadindan yana bak bi polise gidip darp raporu alsan bide uzaklastirma kuzu gibi olurlar dişini göster yoksa sonu gelmez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şiddet varsa kalma. Hadi kaldın diyelim alıştın ki alıimak bile baya psikolojik yönden etkiler seni bebeğini düşün şiddet olan bir evde büyüyecek. Ailene söyle belki arkamda dururlarsa eşin de adam olmak adına bşr adım atar, sırf ailesine söylemiyor diye bile nasıl olse ses etmiyor diyerek dövmeye devam edecel lendine bunı yapma,güçlü ol ve ses çıkart, ezdirme kendini

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam kuzum ya Allah yardımcın olsun inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.