Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,050 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende oğlum yahya iyiyiz şükür bagirsak gazımızı çıkaramıyor oğlum şükür sen nasılsın oğluşun nasil
Yaa zeytinyağ ver canım sabah akşam 1 çay kaşığı ucu kadar. Birde karnına saat yönüne doğru msaj yap bisiklet harajeti yaptır o zamam bağırsak gazını da çıkartır. Kayra da şükür şyi canım 2 hatçfta önce bir diş çıkardı şimdi de 2. Yi çıkarıyor bakalım dün fikan öok huysuzdu da bugün şükür iyi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Yaa zeytinyağ ver canım sabah akşam 1 çay kaşığı ucu kadar. Birde karnına saat yönüne doğru msaj yap bisiklet harajeti yaptır o zamam bağırsak gazını da çıkartır. Kayra da şükür şyi canım 2 hatçfta önce bir diş çıkardı şimdi de 2. Yi çıkarıyor bakalım dün fikan öok huysuzdu da bugün şükür iyi
Zeytin yagi veriyorum ama pek fayda etmiyor gibi domates gibi kızarıyor canim ya kiyamam ya çocuklar diş çıkarma döneminde huysuz oluyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Zeytin yagi veriyorum ama pek fayda etmiyor gibi domates gibi kızarıyor canim ya kiyamam ya çocuklar diş çıkarma döneminde huysuz oluyorlar
Hakiki soğuk sıkım ver cam kavanozda olandan al canım. Birde her yemeğinin içine kimyon koy. Yada kimyon çayı iç oda senden bebeğe iyi gelir.

2 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Nasılsınız kızlar, ne var ne yok bu aralar fazls aktif olamıyorum olsam bile herkesle yazışamıyorum. Gebelik nasıl gidiyor minik bebişler nasıl?
Yaşıyoz napalım işte😂😅 harul hurul ödev yaparız daha doğrusu cuma günü bitirdik okumamız gerilemiş onun için hikaye okumaya çalışıyoruz bi yandan okula götürmelik poğaça yapıp dolaba attım onu yaparken aklıma izmir bombesi geldi pnu yaptım tam oturacam eşim kahvenin yanına bişeyler istedi sonra diyo akiama haşlamamı yapsan 😅🙃🤪😵🤯😆şu an akşama bişey düşünmüyorum 🤭 siz napıyorsunuz yazarken beynim error verdi🤣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar