Sorum var Kızlar 💃💃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Birbebekanne2134 tarafından oluşturulan Kızlar 💃💃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,858 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar 💃💃
Konbuyu başlatan Birbebekanne2134
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gamzem ben kafami kasiyamiyorum yoğunluktan halen yemek misafir temizlik,🤕🤕🤕
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Keşke sıkılmıya vaktim olsa
Allah yardımcın olsun elif'im anlıyorum seni vallahi benim de temizliğim daha yeni bitti Sabah kalktığımdan beri daha yeni oturdum onu da işte yemek yiyoruz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ya benim bir oğlum var evde normal boyutta ama isim hiç bitmiyor bu günler buraya gidiyorum yoksa unutuyordum isim bitmiyordu aklıma gelmiyordu da isim bitmiyor okulda tatil oğlum 5 dk da bir anne onu gtr anne bunu pişir oyuncak faln ayy bir sürü çeşit çeşit ayrı ayrı döker tek tek onları kutularına koyarım sıkılmaya vakit no 😀

Birbebekanne2134

Kayıtlı Üye
rank
Ya benim bir oğlum var evde normal boyutta ama isim hiç bitmiyor bu günler buraya gidiyorum yoksa unutuyordum isim bitmiyordu aklıma gelmiyordu da isim bitmiyor okulda tatil oğlum 5 dk da bir anne onu gtr anne bunu pişir oyuncak faln ayy bir sürü çeşit çeşit ayrı ayrı döker tek tek onları kutularına koyarım sıkılmaya vakit no 😀
Haklısın canım 😂

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Canım simdi işim pek yok evimizde ben camaşırla ilgileniyorum yani kolay işle zor işi eşim yapıyor saolsun kaynanam yardım ediyor oda yemek yapıyor bize cok şükür 🤲🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

1.3buçuk yıl canım evliyim sen
1 yıllık mı üç buçuk yıllık mı anlamadım ben de 2 senelik evliyim canım

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun hülyam sen kendini yorma kuzum gerekirse eşin gündelikçi getirsin eve ama senin kendine çok dikkat etmen lazım
Kuzum kendimi tutamıyorum eşim yardım ediyor onunkini hiç begnemiyorum temizlik takıntım var gamzem annemde geldi çok sukur aşkım bugün kalp atışlarını duydum ikili taramaya girdim gamzem inşallah kötü birsey çıkmaz korkuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar