Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dimi2121 tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 406 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Dimi2121
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dimi2121

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin canlarim size bir soru soracam sabahlari uyanırken bebegimi cok asagida hissesiyorum afedersiniz genital bolgenin sag tarafinda bi sislik oluyor surekli yürümekte zorlaniyorum bazen birde hareketlerini dahi cok asagida hissediyorum bu ucuncu gebeligim normalde hic böyle birşey yasamamistim bi sorun olur mu ilerde sizce altı aylık hamileyim

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Gunaydin canlarim size bir soru soracam sabahlari uyanırken bebegimi cok asagida hissesiyorum afedersiniz genital bolgenin sag tarafinda bi sislik oluyor surekli yürümekte zorlaniyorum bazen birde hareketlerini dahi cok asagida hissediyorum bu ucuncu gebeligim normalde hic böyle birşey yasamamistim bi sorun olur mu ilerde sizce altı aylık hamileyim
Aynısı bende de var dün gece lavobaya yürüyemedim sağ tarafımda toplandı bi anda sertleşti karnım. 27. Haftadayız ama Benim gebeliğim riskli gebelikte 2 defa magnezyum 3 defa tansiyon ve birer aspirin elevid ve kan ilacı alıyorum. 2 hafta önce aynı şekilde sancılanıp hastaneye gittiğimde nst ye bağlayıp kontrol altında tutmuşlardı. Benimkisi tansiyon yükseldiği için oluyormuş bi bak istersen tansiyonuna 14e 8i görünce inanamadım. Son kontrolum de 13 9 olunca doktorum hemen yine gel dedi.

Dimi2121

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bende de var dün gece lavobaya yürüyemedim sağ tarafımda toplandı bi anda sertleşti karnım. 27. Haftadayız ama Benim gebeliğim riskli gebelikte 2 defa magnezyum 3 defa tansiyon ve birer aspirin elevid ve kan ilacı alıyorum. 2 hafta önce aynı şekilde sancılanıp hastaneye gittiğimde nst ye bağlayıp kontrol altında tutmuşlardı. Benimkisi tansiyon yükseldiği için oluyormuş bi bak istersen tansiyonuna 14e 8i görünce inanamadım. Son kontrolum de 13 9 olunca doktorum hemen yine gel dedi.
Canim benim tansiyonum genelde cok dusuk oluyor bir ay once gittim kontrole buyuk olan 9 kucuk olan besti soka girdim resmen acaba tansiyonla alakali mi dersin

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Canim benim tansiyonum genelde cok dusuk oluyor bir ay once gittim kontrole buyuk olan 9 kucuk olan besti soka girdim resmen acaba tansiyonla alakali mi dersin
Benimki tansiyondandı belki olabilir ya da bebek çok alttaysa doğum kanalına inmiş olabilir bi ara kontrole muayene olursan kafan rahat eder. Bende tansiyonum artınca buraya yazdım kızlar hemen hastaneye git dedi önce gitmedim sonra bi kaç kişi daha yazınca gittim hemen yatış verdiler. Magnezyum kullanmaya başlamadıysanız o da yapabilir. Bi de bebek bu aylarda hızla büyüyor bazen minik parmaklarını çok altta hissederken yukardan daha sert tekmeler hissedebiliyorum anca sığdığı için karnımıza ondan da alt tarafta hissedebilirsiniz

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kaç aylıksın canın yatarken sol tarafina daha sık yat bebeğe giden kan akışı rahatlar bebeğin de bir tarafta toplanmaz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar