Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep41 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 840 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Zeynep41
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep41

Zeynep41

Kayıtlı Üye
rank
canım sonuçlar çıktı mı tâbi ki faydası var anne sütü sarılık için çok iyi
Çıktı canım değerin biraz daha düşmesini bekliyoruz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oy çok şükür canım 🤲🏻
Sağol bitanem bi kere göz bandını çekmeden koydum kafam gitti arkadaş uyardı hemen taktım inşallah bişey olmaz uyku halindeydi ama işte çok hassas dikkat etmem gerekiyordu😔

Oy çok şükür canım 🤲🏻
Sağol bitanem bi kere göz bandını çekmeden koydum kafam gitti arkadaş uyardı hemen taktım inşallah bişey olmaz uyku halindeydi ama işte çok hassas dikkat etmem gerekiyordu😔

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
Çıktı canım değerin biraz daha düşmesini bekliyoruz

Allah in izniyle bir şey olmaz inşallah sen de gözlerine dikkat et o ışığa karşı

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bebeğim sarılık oldu dua edermisiniz yatışı yapıldı 😔
Cok gecmis olsun. Benim bebegim de uzamis sarilik olmustu. İnsan ilk zaman kendini cok sucluyor ama senin yapabilecegin hicbir sey yok, miniginin bunu yasamasi gerekiyormus. Bundan sonra uyku ve emmek bebegin icin cok onemli. Uykusunu guzelce alip bol bol emerse hicbirseyi kalmaz Allah'ın izniyle

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar