Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 353 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok canım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Peki sizce zararı var mı
VAlla kimse şikayetçi değil gayet memnun kayınvalidem de gtti kuzenim depremden önce öyle bir klinikte çalışıyordu bayağı yoğundu bnde doğumdan sonra düşünüyordum da artık biraz zor ama istiyorum sen bilirsin yine de canım ❤️

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
VAlla kimse şikayetçi değil gayet memnun kayınvalidem de gtti kuzenim depremden önce öyle bir klinikte çalışıyordu bayağı yoğundu bnde doğumdan sonra düşünüyordum da artık biraz zor ama istiyorum sen bilirsin yine de canım ❤️
Bende istiyorum açıkçası çocuk olmaz felan dediler hep te hmm geçmiş olsun canım bizde deprem bölgesinde yaşıyoruz

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bende istiyorum açıkçası çocuk olmaz felan dediler hep te hmm geçmiş olsun canım bizde deprem bölgesinde yaşıyoruz
VAlla üzüldüm sen neredesin Antep fln mi canım ? Teşekkür ederim sana da yok ya sanmıyorum öyle deniliyor ama eşimin kuzeni gitti şimdi ikinciye hamile çok şükür

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar