Sorum var Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan yıldız tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 150 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Dilan yıldız
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan süreyya çay

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Kizlar ben mhrs den randevu almistim iptal edilmis neden sizce tarama testi olcakti randevu alamıyorum 15gun gecmesi gerekmis napicam
Geçen gün kadın doğum da aynısı olmuştu ve kendi iptal etmemişti sorun bayağı çıktı doktor da kabul etmedi ne yaptılarsa almadı da içeriye kadınla eşi geri dönüp gittiler yoğunluktan vs iptal olabiliyormuş kaynnam da normal bölümden kaç kere aldım kendiliğinden iptal oldu ve buarada gidemediğin de iptal etmzsen 15 gün alamıyorsun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçen gün kadın doğum da aynısı olmuştu ve kendi iptal etmemişti sorun bayağı çıktı doktor da kabul etmedi ne yaptılarsa almadı da içeriye kadınla eşi geri dönüp gittiler yoğunluktan vs iptal olabiliyormuş kaynnam da normal bölümden kaç kere aldım kendiliğinden iptal oldu ve buarada gidemediğin de iptal etmzsen 15 gün alamıyorsun
.

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.