Kızlar🕊️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğum Hikayeleri kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan Kızlar🕊️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,492 kez görüntülenmiş, 53 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğum Hikayeleri
Konu Başlığı Kızlar🕊️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Elifim bende sizleri çok özledim sizler benim ailem kardeşim herseydiniz iyiki sizleri tanıdım güzel kardeslerimin dualrini aliyorum benimde inşallah yavrum iyi olur bize tutunur 😢🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah kuuzm inşallah Allah razı olsun 🤲🤲🤲
Umut güçlü bir çocuktur İnsAllah annesine tutunur iyileşir annesi sen moralini yüksek tut dualarımız seninle canımsın nerdesin sen hastanedemi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Merhaba Kızlar Herkeze Dualarınız İçin Rabbim Hepinizden Razı Olsun 🤲 Soranlardan Mesaj Atanlardan Allah Razı Olsun Dönüs Yapamadım İnanın Çok Kötüyüm 1 kelime Konuşcak Halim Olmuyor Diğer Bebeğimi Kaybettim Cennet Kuşumu🕊️🕊️🕊️😪 Koklayamadim Öpemedim Evlat Acısı Çok Zor Çok Kalbim Çok Aciyor Allah'ım Bize Sabır Versin 🤲 Rabbim Verdi Rabbim Geri Aldı Bizden Diğer Bebeğim Hala Entube Dualrınızı Bekliyoruz Bize Umut Olsun İnşallah Oğlum Dün Elini tuttum😪😪🤲🏻 Onunla Hep Konuşuyorum Uzun Konuşunca Gözlerini Çok Hafif Aciyor 🤲🏻 Allah'ım Kimseye Evlat Acısını Yaşatmasın Çok Zor 🥺😪 Bana Sadece diğer bebeğimin sapkasi kaldı Hergun Onu Kokluyorum Onu Kendi Ellerimle toprağa Verdim 😪😢 cennet kuşum 🕊️ Birtane Daha Oğlum Var Aykda Durmaya çalışıyorum Allah'ım Onu Bize Bağışlasın İnşallah 🤲🏻

🕊️🕊️🕊️🤲🏻
Diyecek tek kelimem yok bende tükendi ciğerim parçalandı 😭😭 yazdıklarını okuyunca. Ne söylesek boş seni teselli etmeyecek. Yaşayan bilir ancak 🥹Elimizden dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor malesef kuzum 🤲🤲❤️❤️

Merhaba Kızlar Herkeze Dualarınız İçin Rabbim Hepinizden Razı Olsun 🤲 Soranlardan Mesaj Atanlardan Allah Razı Olsun Dönüs Yapamadım İnanın Çok Kötüyüm 1 kelime Konuşcak Halim Olmuyor Diğer Bebeğimi Kaybettim Cennet Kuşumu🕊️🕊️🕊️😪 Koklayamadim Öpemedim Evlat Acısı Çok Zor Çok Kalbim Çok Aciyor Allah'ım Bize Sabır Versin 🤲 Rabbim Verdi Rabbim Geri Aldı Bizden Diğer Bebeğim Hala Entube Dualrınızı Bekliyoruz Bize Umut Olsun İnşallah Oğlum Dün Elini tuttum😪😪🤲🏻 Onunla Hep Konuşuyorum Uzun Konuşunca Gözlerini Çok Hafif Aciyor 🤲🏻 Allah'ım Kimseye Evlat Acısını Yaşatmasın Çok Zor 🥺😪 Bana Sadece diğer bebeğimin sapkasi kaldı Hergun Onu Kokluyorum Onu Kendi Ellerimle toprağa Verdim 😪😢 cennet kuşum 🕊️ Birtane Daha Oğlum Var Aykda Durmaya çalışıyorum Allah'ım Onu Bize Bağışlasın İnşallah 🤲🏻
Çok geçmiş olsun cnm Allah sabır versin diğer meleğimiz bizi üzdü Allah diğerini sana bağışlasın rabbim şifa eylesin melegime dualarım hep seninle cnm🙏🤲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

🕊️🕊️🕊️🤲🏻
Hülyam🥺 ne diyeceğimi inan ki bilmiyorum canım benim Allahım sabır versin rabbim aynı acıyı bir daha yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Umut ismi gibi size umut olacak annesi . Onun için güçlü ol canım beniö biliyorum zor bir durum ama umut için güçlü olmak zorundasın. Diğer minik seni cennette bekliyoe canım benim. Allah umut bebeği sağ salim çıkarsın inşallah 🙏🏻

Beyza🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank

🕊️🕊️🕊️🤲🏻
Ne denir bilmiyorum kuzum çok üzgünüm gerçekten Rabb'im umut u sana bağışlasn Rabb'im ona güç kuvvet sana da sabır versin 😢

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Çok geçmiş olsun cnm Allah sabır versin diğer meleğimiz bizi üzdü Allah diğerini sana bağışlasın rabbim şifa eylesin melegime dualarım hep seninle cnm🙏🤲
Allah razı olsun kuzum 🤲🤲🤲💙

Hülyam🥺 ne diyeceğimi inan ki bilmiyorum canım benim Allahım sabır versin rabbim aynı acıyı bir daha yaşatmasın inşallah 🙏🏻. Umut ismi gibi size umut olacak annesi . Onun için güçlü ol canım beniö biliyorum zor bir durum ama umut için güçlü olmak zorundasın. Diğer minik seni cennette bekliyoe canım benim. Allah umut bebeği sağ salim çıkarsın inşallah 🙏🏻
Ayşecim canım benim Allah razı olsun kuzum inşallah amin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

Ne denir bilmiyorum kuzum çok üzgünüm gerçekten Rabb'im umut u sana bağışlasn Rabb'im ona güç kuvvet sana da sabır versin 😢
Beyzam amin kuzum amin inşallah Allah razı olsun canım benim 🤲🏻🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar