Kizlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ebruakpinar0354

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Hissetmiyorum daha acaba hangi tarafta diye merak edyrm gobeğim şiş ordamidir acaba diye düşünüyorum daha önce gobeğim altindaydi biliyrm şimdi yok
Neresi şişse ordadır diye biliyorum canım çünkü bebeğimde öyleydi bi tarafı çok şişerdi doktor orda toplandığı için oluyo derdi , iki üç haftaya hareketlerini de hissedersin artık hayırlısıyla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sanırım göbek hizasının aşağısında çünkü gebelikte çok araştırdım yanlış değilsem aklımda öyle kalmıştı o haftalarda
Merhaba canım ne yapıyorsun nasılsın uzun zamandır denk gelmiyoruz merak ettim seni

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Sanırım göbek hizasının aşağısında çünkü gebelikte çok araştırdım yanlış değilsem aklımda öyle kalmıştı o haftalarda
Neresi şişse ordadır diye biliyorum canım çünkü bebeğimde öyleydi bi tarafı çok şişerdi doktor orda toplandığı için oluyo derdi , iki üç haftaya hareketlerini de hissedersin artık hayırlısıyla

Merhaba canım ne yapıyorsun nasılsın uzun zamandır denk gelmiyoruz merak ettim seni
Bazen aynadan bakiyrm neresi şisik gobekte şislik olunca anlamak zor oluyor hayırlı inş hissederim .bir yerde okudum yukarı doğru çıkıyormuş göbekte yumurtalar görüyordum önceden gene bakacam dediğiniz gibi çıkar inş çok heyecanlıyım ilk olunca

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bazen aynadan bakiyrm neresi şisik gobekte şislik olunca anlamak zor oluyor hayırlı inş hissederim .bir yerde okudum yukarı doğru çıkıyormuş göbekte yumurtalar görüyordum önceden gene bakacam dediğiniz gibi çıkar inş çok heyecanlıyım ilk olunca
Doğrudur canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin o heyecanlar çok güzel oluyor gerçekten

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Canım hareketlerini hissedince artık sana kendisi nerde olduğunu belirtir 😂 çünkü hareket etmeye başlayınca çok fazla tekmeliyor lar 😂😂 ilkin heyecanı başkadır canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Kasiklarinin oldu yerde oluyor benim ki yukarı baya bı çıktı
Kaç haftaliksin canım kasiklarimda değil baktım önceden orda şişlik vardı şimdi yok

Kasiklarinin oldu yerde oluyor benim ki yukarı baya bı çıktı
Kaç haftaliksin canım kasiklarimda değil baktım önceden orda şişlik vardı
Canım hareketlerini hissedince artık sana kendisi nerde olduğunu belirtir 😂 çünkü hareket etmeye başlayınca çok fazla tekmeliyor lar 😂😂 ilkin heyecanı başkadır canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲🥰
Amin canım inş rabbim isteyen herkese nasip eder cidden bambaşka bişey 🥰🙏

Doğrudur canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin o heyecanlar çok güzel oluyor gerçekten
Çok teşekkür ederim inş cnm bnm 🙏

Tüm sayfalar yüklendi.