Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nesli♥️efla♥️ayazım tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 329 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Nesli♥️efla♥️ayazım
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oğlum 2 gündür göğsümü reddediyo zorla vermeye çalışıyorum ağlıyor başını sağa sola çeviriyo şimdi kesmek istemiyorum tutması için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı mama verdim mi alıyo ama
Canım bebeğin 5 aylıktı doğru hatırlıyorsam şuan meme reddi çok normal . Burada her anne yaşıyor bunu 6. Ay atağı deniyor. Meme reddi yaşar mama elinden geldiğince verme onun yerine ek gıda ver bir kaç hafta böyle meme reddi yapacak ama sen ona 10 15 dakika ara ile göğünü vermeye çalış ya yatarak ver ya kucağında ya ayakta yürüyerek . Emin ol en sonunda pes ediyorlar . Benim oğlum 6. Ay atağında ben yürürken tutardı sadece diğer türlü tutmazdı 4 . Ay atağında ise yanıma yatarak emerdi ama emzirmene kadar 10 15 dakika ara işe 3 4 kez denerdim. Mama asla vermedim kolayına gelecek sütü bırakacak diye . Onun yerine 4. Ayda ek gıdaya başlamıştım . 6. Aydan sonra zaten atak dönemi kalmıyor seni reddetmez sadece 1 ay kadar sabretmek lazım

Canım bebeğin 5 aylıktı doğru hatırlıyorsam şuan meme reddi çok normal . Burada her anne yaşıyor bunu 6. Ay atağı deniyor. Meme reddi yaşar mama elinden geldiğince verme onun yerine ek gıda ver bir kaç hafta böyle meme reddi yapacak ama sen ona 10 15 dakika ara ile göğünü vermeye çalış ya yatarak ver ya kucağında ya ayakta yürüyerek . Emin ol en sonunda pes ediyorlar . Benim oğlum 6. Ay atağında ben yürürken tutardı sadece diğer türlü tutmazdı 4 . Ay atağında ise yanıma yatarak emerdi ama emzirmene kadar 10 15 dakika ara işe 3 4 kez denerdim. Mama asla vermedim kolayına gelecek sütü bırakacak diye . Onun yerine 4. Ayda ek gıdaya başlamıştım . 6. Aydan sonra zaten atak dönemi kalmıyor seni reddetmez sadece 1 ay kadar sabretmek lazım
Tm canm öyle yaparım evt 5 aylık ne yapıyom tutmuyo eşimde çocuk morardı mama ver diyo resmen kendini rezil ediyo oğlum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Oğlum 2 gündür göğsümü reddediyo zorla vermeye çalışıyorum ağlıyor başını sağa sola çeviriyo şimdi kesmek istemiyorum tutması için ne yapmalıyım bilgisi olan var mı mama verdim mi alıyo ama
Kaç aylık cnm.bebegin
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tm canm öyle yaparım evt 5 aylık ne yapıyom tutmuyo eşimde çocuk morardı mama ver diyo resmen kendini rezil ediyo oğlum
Ayy rabbim yardımcın olsun cnm çok zor

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Eşini dinleme canım çok biliyor onlar . Şuan dediğim gibi atak dönenimde her bebek yapıyor bunu. Emin ol . Sabret mama vereceğine ek gıda ver ona

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Rabbim Yardımcın olsun canım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah canım 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk ek gıda olarak ne verdiniz ona göre bende başlim
İlk yoğurt verdim canım ben ama 4 aylıktı 5 aylıkken çorba vermeye başlamıştım. Şehriye çorbası , tavuk çorbası gibi

Tüm sayfalar yüklendi.