Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Betüşşş tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 660 kez görüntülenmiş, 41 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Betüşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcın olsun az kaldı ben daha yarıdayım😃
Kız zaman su gibi geçiyor ama 30 dan sonrası varya hele 35 den sonrası asla geçmiyor 😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğunca da dersin ay keşke az biraz daha duraydı da uyuyaydım 😂
Ya hazalım dün gece hariç ben çok rahat uyuyordum ama dünden ber mahvoldum ya mide bulantısı yanması ayıptır söylemesi dünden ber yediğimi geri çıkarıyorum 🤦🏻‍♀️

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kız zaman su gibi geçiyor ama 30 dan sonrası varya hele 35 den sonrası asla geçmiyor 😂😂

Ya hazalım dün gece hariç ben çok rahat uyuyordum ama dünden ber mahvoldum ya mide bulantısı yanması ayıptır söylemesi dünden ber yediğimi geri çıkarıyorum 🤦🏻‍♀️
Aynen bakalım zor valla 🙄

Hazall

Kayıtlı Üye
rank

Senin kız da doğunca benim kız gibii düz duvara tırmanacak kesin 😂 Eskiden erkek çocuklar çok fena olur derlerdi şimdi ne olduysa şansımıza tersine dönmüş herhalde 🥲

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Senin kız da doğunca benim kız gibii düz duvara tırmanacak kesin 😂 Eskiden erkek çocuklar çok fena olur derlerdi şimdi ne olduysa şansımıza tersine dönmüş herhalde 🥲
Evet evet kayra yüzünden uyandım oturdum çilek yiyorum 😂😂. Dünden beri deli gibi yiyorum hemde. Ağrılar siniimi bozmaya başladı 🤦🏻‍♀️

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Evet evet kayra yüzünden uyandım oturdum çilek yiyorum 😂😂. Dünden beri deli gibi yiyorum hemde. Ağrılar siniimi bozmaya başladı 🤦🏻‍♀️
Ay ben de söylemesi ayıp demiyim şimdi canın çekmesin bir şeyi fazla kaçırmışım sütten geçmiş herhalde kıvranıp duruyor yavrum 🤭 Yazın meyvelerine bayılıyorum 🫠🤤🤤

Tüm sayfalar yüklendi.