Sorum var Kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yusuf miran tarafından oluşturulan Kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 223 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar
Konbuyu başlatan Yusuf miran
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik hamileyim ve bir kacgundur geceleri asiri aşırı daralıyorum. acaba astımım var o yüzden olabilir mi yoksa bebisle mi alakalıdır.
Birde normal doğum için doktor belli gün veriyormu
Bebek büyüdükçe daha çok zorlanıyorsun astımda tetikliyor tabikide normal doğumda doktor gün vermiyor bebek nezaman gelirse bekliyor 41. Haftaya hatta 42 ye kadar bekleyen var sonra doğmazsa suni sancı veriliyor

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
35 haftalik hamileyim ve bir kacgundur geceleri asiri aşırı daralıyorum. acaba astımım var o yüzden olabilir mi yoksa bebisle mi alakalıdır.
Canım geçmiş olsun son zamanlar nefes darlığı zaten başlıyor artık sonlara gelmişsin tabi birde astımın varsa daha zorlayıcı olur senin için

Bager duha 👼🤍

Kayıtlı Üye
rank
Normal dogumda bebeği bekliyorlar nefes nefese kalmaktan bahsediyorsan bebebk büyüyor ya baskı yapıyor canım bu yüzden olabilir

Tüm sayfalar yüklendi.