Kızlar 🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar 🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 796 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar 🤔
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Günaydın güzel anneler ve anne adayları eskisi gibi vaktim olmuyor malum ikinci çocuk haliyle yoruyor insanı birde prenses biraz gazlı bir bebek 🥹🥹. Nasılsınız gebelik nasıl gidiyor doğum yapanların bebişleri nasıl ?? Sorum şu uygulamaya ne zaman girsem @azram cankizim elifi göremiyorum uzun suredir de girmemiş bilgisi olan var mı?

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Günaydın güzel anneler ve anne adayları eskisi gibi vaktim olmuyor malum ikinci çocuk haliyle yoruyor insanı birde prenses biraz gazlı bir bebek 🥹🥹. Nasılsınız gebelik nasıl gidiyor doğum yapanların bebişleri nasıl ?? Sorum şu uygulamaya ne zaman girsem @azram cankizim elifi göremiyorum uzun suredir de girmemiş bilgisi olan var mı?
Günaydın canım benim iyiyim çok şükür sen nasılsın nasıl gidilyor
Aynen Elif uzun süredir yok

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Günaydın canım benim iyiyim çok şükür sen nasılsın nasıl gidilyor
Aynen Elif uzun süredir yok
İyi gidiyor gamzem çocuklarla uğraşıyorum işte prensesi kundak yapınca 3 4 saat uyuyır resmen ondan artık kundak yapmıyorum tez tez uyansın diye. İnşallah sorun yoktur ya 🤲🏻. Hümeyra nasıl iyi mi alışma süreci nasıl gidiyor

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın canm iyi diyelim iyi olsun inşallah havalar ısındıkça bnm nefes alma problemim de artıyo işte rabbim evlatlarını bağışlasın kolaylık versin inşallah sorun içinde bilgim yok canm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi gidiyor gamzem çocuklarla uğraşıyorum işte prensesi kundak yapınca 3 4 saat uyuyır resmen ondan artık kundak yapmıyorum tez tez uyansın diye. İnşallah sorun yoktur ya 🤲🏻. Hümeyra nasıl iyi mi alışma süreci nasıl gidiyor
Allah kolaylık versin inşallah canım
Hiç sorma canım aynı bildiğin gibi sabırla alışmasıni bekliyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Elhamdülillah iyiyim canım ugrasiyoruz sen nasılsın hiç bilgim yok elifden telefonu bozulmuş olabilir

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Günaydın iyiz cnm çok şükür siz nasılsınız bebisler nasıl nasıl gidiyo iki bebisle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Günaydın canm iyi diyelim iyi olsun inşallah havalar ısındıkça bnm nefes alma problemim de artıyo işte rabbim evlatlarını bağışlasın kolaylık versin inşallah sorun içinde bilgim yok canm
Ya o nefes alma çok sorun ya az çekmedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Allah kolaylık versin inşallah canım
Hiç sorma canım aynı bildiğin gibi sabırla alışmasıni bekliyorum
Ay inşallah alışır hemen ya

Elhamdülillah iyiyim canım ugrasiyoruz sen nasılsın hiç bilgim yok elifden telefonu bozulmuş olabilir
Bende iyiyim birtanem bildiğin gibi işte bende

Günaydın iyiz cnm çok şükür siz nasılsınız bebisler nasıl nasıl gidiyo iki bebisle
Şükür iyi canım bir birine bir birine koşuyorum 😂😂

Eşim yeni telefon aldı demişti sanki yanlış hatırlamıyorsam bahçe yapıyorum da demişti belki zamanı olmuyordur
Sy inşallah öyledlr hazalım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar