Kızlarınıza ne ismi koyucaksiniz

• Konbuyu başlatan Kızannesi
  • Toplam 49 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kızannesi tarafından oluşturulan Kızlarınıza ne ismi koyucaksiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,182 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarınıza ne ismi koyucaksiniz
Konbuyu başlatan Kızannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervesunca

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İkna edersin ya çiçeğim benimde eşim istiyor bende beğeniyorum tabi çok kararsız biriyim ben değiştirmezsem 🤣
Bende kararsizim arya alya ebrar efnan düşündüm en son umay ismini cok beğendim esimde hamile olduğumu ogrendiginden beri kız olursa Fulin koyalim diyo oglanada o koydu ismini Çağan olsun dedi tamam dedim bunada koyucam diyo sen karninda tasiyon bari ismini ben koyayim diyo 🤷 e sen tasi doğur o zaman ben koyayim ismini diyorum bende bakalım kim kazanır 😁

Bende kararsizim arya alya ebrar efnan düşündüm en son umay ismini cok beğendim esimde hamile olduğumu ogrendiginden beri kız olursa Fulin koyalim diyo oglanada o koydu ismini Çağan olsun dedi tamam dedim bunada koyucam diyo sen karninda tasiyon bari ismini ben koyayim diyo 🤷 e sen tasi doğur o zaman ben koyayim ismini diyorum bende bakalım kim kazanır 😁
Ahaha cevabın süper ya 🤣 benim aklımda çookkktu en son Asel Mira , Almila , Eliz Umay da kaldım bakalım umaylı olan olacak herhal🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Ahaha cevabın süper ya 🤣 benim aklımda çookkktu en son Asel Mira , Almila , Eliz Umay da kaldım bakalım umaylı olan olacak herhal🤣
Asel ler yaramaz oluyor isim karakterlerine inanirmisin bilmiyorum ama iki tane asel var biri kuzenimin biri eltimin kızı bir dakika durmuyolar yerlerinde bide bi nazlilar herseyi iki gözyaşı ile yaptiriyorlar 🤣

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
🤣🤣🤣🤣 isim karakterlerine inanırım gerçekten var öyle bişey
Çağan ismi bayram şenlik kutlu gün oglan dogdu dogali evde bayram temizliği bitmiyo hep bi koşuşturma ile buyudu haladaha oyle heyecanli yerinde durmaz pek neşeli sürekli ilgi oyun ister kalabalik sever tek evde kaldimi canim sıkılıyor diye gezer 🤣 esimle sakalasiyorum bazen adini durdu dursun suskun falanmi koysaydik acaba diye 🤣

Tüm sayfalar yüklendi.