Kızlarr Aşıı Yaptıranlarr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Güll1907 tarafından oluşturulan Kızlarr Aşıı Yaptıranlarr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 681 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr Aşıı Yaptıranlarr
Konbuyu başlatan Güll1907
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Burcu0111

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle işte bende bu söylediklerinden korkuyorum canm benımdr bi tane kızım var doktorlarda ol diyorsa vardır bir bildikleri diyorum insanlar bi sürü şey söylüyor aşı olunca düşük oluyormuş ölü dogum oluyormuş bilmem ne saçma sapan seyler
Kuzucum haberde doktoru dinledin mi covid olursan da erken doğum riski oluyormuş. Ayrıca ilk 3 aylık dönemde covid olursan gene aynı şekilde düşük tehliken oluyor ikisinde de durum aynı yani. Sen kaç haftaliktin senin zaten düşük yapma zamanın geçti kuzucum

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzucum haberde doktoru dinledin mi covid olursan da erken doğum riski oluyormuş. Ayrıca ilk 3 aylık dönemde covid olursan gene aynı şekilde düşük tehliken oluyor ikisinde de durum aynı yani. Sen kaç haftaliktin senin zaten düşük yapma zamanın geçti kuzucum
Teyzem hamile oldugunu bilmiyordu oldu aşı şimdi aylık hamile ve 4 aylık şimdi bunları kafaya takmayın lütfen ve ikiz hamile teyzem

B

Burcu0111

Guest
Ben ilk biontech aşımı 15 haftalık diğerini de 19 hagtalıkken vuruldum. İlkinde hafif ateşim çıktı diğerinde ise sadwce kolum ağrıdı. Şuan da 22 haftalığız

Tüm sayfalar yüklendi.