Kizlarr bebişin cinsiyetini öğrendim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Belinayin❤️ Annesi tarafından oluşturulan Kizlarr bebişin cinsiyetini öğrendim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,480 kez görüntülenmiş, 48 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlarr bebişin cinsiyetini öğrendim
Konbuyu başlatan Belinayin❤️ Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses annesi01

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tsjler cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cnm geçmezse kontorl gününü bekleme tamamı riske atma bitanem
Tamam canım benim inşallah Buda kayra gibi yapmaz diye dua ediyoruz eşimle 😂😂. Şuan bile varya kasıklarımda sancı var bebeğin oynaması bile canımı yakıyor belime sancı giriyor bazen şaşıyorum o kadar şiddetli sancıyı hissetmeyip iü minicik ağrıları nasıl hissediyorum diye

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Cnm ben 13 haftalikten gitim kıza brnziyor dedi 2 kızım var erkrk olmasını çok istiyoruz acaba yanılma olurmu
Olabilir cnm bekle bakalım 2 3 hafta daha tam net belli olur Allah'ım gönlünden ne geçiyorsa o olsun cnm
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Tamam canım benim inşallah Buda kayra gibi yapmaz diye dua ediyoruz eşimle 😂😂. Şuan bile varya kasıklarımda sancı var bebeğin oynaması bile canımı yakıyor belime sancı giriyor bazen şaşıyorum o kadar şiddetli sancıyı hissetmeyip iü minicik ağrıları nasıl hissediyorum diye
Bizim bebislerin acelesi ne acaba ya çok merak ediyorum herlade yerinde rahat değil inşallah canm sağlıcakla zamanında gelir bizim Nazlı minnagimiz inşallah

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar