Kizlarr bir fikir verin

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vvvv tarafından oluşturulan Kizlarr bir fikir verin başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 561 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr bir fikir verin
Konbuyu başlatan Vvvv
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Susin inan

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben 16 haftalik gebeyim. Bende eskiden kepek sorunu olmazdı şimdi eşim bile farkediyor. Sende kepek olmazdi kepek var artik diyor. Gebelikte oldu neden oldu anlamadim. Bir vitamini mi eksik aliyorum yoksa normal mi acaba Sacimin on kisminda zaten bir suru yeni sac çıktı. Ay gorseniz surekli havaya kalkiyor 😅😅😅

Birde gebeligimin en basindan beri ozellikle geceleri surekli çise gidiyorum. Bu da normal mi acaba. Ben gebeligin son aylarinda napacaksam bu çiş durumunu😅

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kizlar. Ben 16 haftalik gebeyim. Bende eskiden kepek sorunu olmazdı şimdi eşim bile farkediyor. Sende kepek olmazdi kepek var artik diyor. Gebelikte oldu neden oldu anlamadim. Bir vitamini mi eksik aliyorum yoksa normal mi acaba Sacimin on kisminda zaten bir suru yeni sac çıktı. Ay gorseniz surekli havaya kalkiyor 😅😅😅

Birde gebeligimin en basindan beri ozellikle geceleri surekli çise gidiyorum. Bu da normal mi acaba. Ben gebeligin son aylarinda napacaksam bu çiş durumunu😅
İdrar sorunu herkeste var ve zaman ilerledikçe artıyo ama normalden fazla ise tutamayacak hale geliyorsan bi idrar testi yaptır sistit olabilir ilaç kullanırsın ona göre

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
İdrar sorunu herkeste var ve zaman ilerledikçe artıyo ama normalden fazla ise tutamayacak hale geliyorsan bi idrar testi yaptır sistit olabilir ilaç kullanırsın ona göre
Yok tutamiyacak derecede degilde sadece fazla gidiyorum. Ama uykudan sıkışık halde uyaniyorum😅 doktora her gittigimde idrar ilaiyor. Birsey cikmiyor. Sadece mantar var dedi gecen aldigi akinti orneginden. Fitil verdi. Ama ben ne kadinti ne yanma ne agri hissetmiyordum.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok tutamiyacak derecede degilde sadece fazla gidiyorum. Ama uykudan sıkışık halde uyaniyorum😅 doktora her gittigimde idrar ilaiyor. Birsey cikmiyor. Sadece mantar var dedi gecen aldigi akinti orneginden. Fitil verdi. Ama ben ne kadinti ne yanma ne agri hissetmiyordum.
Uykudan uyanınca olması normal ve ilerledikçe hamileliğin daha çok oluyo İnan tutamayacak halt geliyorsun bebişin büyüdükçe idrar torbasına baskı yapıyo çünkü 😂

Susin inan

Kayıtlı Üye
rank

Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bendede oluyor öyle cis meselesi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla bendede oluyor öyle cis meselesi

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.