Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,702 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlarr doğurdum çok şükür👩‍👦
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr bugün saat 4:40dogurdum bitane oğlum oldu ama nefes almakta biraz sorun çekti oyuzden onu benden aldılar götürdüler hala onu görmemişim hastaneye geldiğinde 8santim acilmam vardı çok zor ama Allah yardım ediyor Allah herkesi bu avazda kurtarsın🌹🌹
Geçmiş Olsun canım 🤲🏻ve gözünaydın Rabbim analı babalı sağlıklı , sıhhatli büyütmenizi nasip etsin İnşallah 🤲🏻🌹Amin İnşallah canım 🤲🏻

Nur.nur.nur

Kayıtlı Üye
rank
Kizlarr bugün saat 4:40dogurdum bitane oğlum oldu ama nefes almakta biraz sorun çekti oyuzden onu benden aldılar götürdüler hala onu görmemişim hastaneye geldiğinde 8santim acilmam vardı çok zor ama Allah yardım ediyor Allah herkesi bu avazda kurtarsın🌹🌹
Gecmiş olsun hayırlı olsun insaallah. Ama üzülme sakın sütün gelmez bebeğini doyuramazsın. Rabbim şifasını verir elbet 🤲

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun inşallah sağlıkla büyüsün bebeğin inşallah atlatır o nefes darlığını üzülme sütün felan çekilir

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın olsun canım maşallah Allah analı babalı büyütsün inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.