Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,197 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Sabahtan beri bakamadım uygulamaya bi girdim ne çok gerilmişsiniz. Kimse birbirini sevmek zorunda değil tabi ki ama birbirimize sert çıkışlar yapmamaya özen gösterebiliriz evet hamilelik emzirme hormonlar yorgunluk uykusuzluk vs vs bir çok etken var gergin olmamıza sebep ama bunların arkasına sığınmakta olmaz değil mi😘 hepiniz cansınız accuk sakin olun 😂❤️
🥲

iyiki varsiniz cocuklarim

Kayıtlı Üye
rank
Kız ayseyla bana sahde hesaplar hakaret küfür ediyorlar
aman salla gitsin milletin ağzi torba degilki buziyelim konuşmasinlar 😉🤭🤣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kız ayseyla bana sahde hesaplar hakaret küfür ediyorlar
ama emin olki burda yazanlari okuyolar onun icin onlara bişey aoylemwk isterim

kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama birbirimize saygi göstermek zorundayiz küfurlu konuşmak yada saygizizca konuşup hakaret etmekte bence cok yanliş bir davraniş onun soylediklerine yada yaptiklarina onay vermiyosan yadaki hoşuna gitmiyosa sessiz kalabilirsin saygi bozmani gerektirecek seyler yapmak yada soylemek bence aptallarin işidir baştada soyledigim gibi kimse kimseyi sevmek zorunda degil ama birbirimize saygi gostermek zorundayiz bu insanlık kuralidir.....

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar