Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,217 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr ne çok gerilmişsiniz yahu
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Boşuna geriliyorsunuz valla bu platformda her cinsten insan var baktınız kafanız uyuşmuyor laf dalaşına bile girmeden kullanıcıyı engelleyeceksiniz. Bunlar ne ki bi ara nickini hatırlamıyorum yedi ceddimize sövdü hesabını sildiler başka hesap açıp geldi sövmeye devam etti. Biri yalandan başlık açtı bıçağın üstüne düştüm şah damarıma girdi komadayım diye 😂 😂 😂 onu belki siz hatırlamazsınız üldüz sümeyye falan hatırlar ama bütün platform ayağa kalkmıştı ne oluyor diye çok takılmamak lazım bas engeli devam et
Ahahaha Sibel o olay dün gibi aklımda hamileydim o zaman 😂😂

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Sabahtan beri bakamadım uygulamaya bi girdim ne çok gerilmişsiniz. Kimse birbirini sevmek zorunda değil tabi ki ama birbirimize sert çıkışlar yapmamaya özen gösterebiliriz evet hamilelik emzirme hormonlar yorgunluk uykusuzluk vs vs bir çok etken var gergin olmamıza sebep ama bunların arkasına sığınmakta olmaz değil mi😘 hepiniz cansınız accuk sakin olun 😂❤️

Sabahtan beri bakamadım uygulamaya bi girdim ne çok gerilmişsiniz. Kimse birbirini sevmek zorunda değil tabi ki ama birbirimize sert çıkışlar yapmamaya özen gösterebiliriz evet hamilelik emzirme hormonlar yorgunluk uykusuzluk vs vs bir çok etken var gergin olmamıza sebep ama bunların arkasına sığınmakta olmaz değil mi😘 hepiniz cansınız accuk sakin olun 😂❤️
Ne oldu ki yine bu ara pek giremiyorum buraya 😳 kim yine sorun çıkardı bu güzel uygulamada 🙄

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar