Kızlarr Posta koşun 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde AYŞENUR🦋 tarafından oluşturulan Kızlarr Posta koşun 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,425 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlarr Posta koşun 😂😂
Konbuyu başlatan AYŞENUR🦋
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle herkese merhaba nasılsınız neler var neler yok uzun süredir uygulama aktif olmuyor onu fark ettim arkadaşlarımızın eksikliği aşırı belli..Emine abla yok @Zeynep23 yani aynı şekilde @Asena.ase yok Elif abla yok @azram cankizim annesi . Bunlardan haberi olan var mı bu arada yengem 3. Miniğne hamile 4 haftalık henüz 🤭🤭
Valla aysenurum 2 çocuk ev falan derken aselin tuvalet egitimi derken o kadar yoğun geçiyor ki kuzum valla 🥰 sizleride özledim çok

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla aysenurum 2 çocuk ev falan derken aselin tuvalet egitimi derken o kadar yoğun geçiyor ki kuzum valla 🥰 sizleride özledim çok
Ay kuzum iyi oldu yazdığın sende aklımdaydın ama unutmuşum yazmayı 😂😂. Maşallah valla hak veriyorum her gün süpür sil ay afakanlar basıyor bazen çamaşır hiç bitmiyor zaten 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ay kuzum iyi oldu yazdığın sende aklımdaydın ama unutmuşum yazmayı 😂😂. Maşallah valla hak veriyorum her gün süpür sil ay afakanlar basıyor bazen çamaşır hiç bitmiyor zaten 😂😂
Aynen canm valla tek çocukken sürekli gire biliyordum şimdi 2 si bir arada olunca zor oluyor valla ev işi zaten bitmeyen birsey ah birde oğlum çok zor bir bebek çok cekicem çok 😀 daha ufacık ama tam bir sinir küpü kızım desen erkeğe bedel hele şu tuvalet egitimi zaten kendi başına yetiyor valla delirmemek elde değil sizleride özledim çocukları büyüdüler maşallah onlarda

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen canm valla tek çocukken sürekli gire biliyordum şimdi 2 si bir arada olunca zor oluyor valla ev işi zaten bitmeyen birsey ah birde oğlum çok zor bir bebek çok cekicem çok 😀 daha ufacık ama tam bir sinir küpü kızım desen erkeğe bedel hele şu tuvalet egitimi zaten kendi başına yetiyor valla delirmemek elde değil sizleride özledim çocukları büyüdüler maşallah onlarda
Ahahhaa bizim kızda beter ki görsen Kayra nın küçüklüğü onun yanında melek 😂😂. Aşırı agressif bir kız çocuğu kayra çok sakindi bu tam tersi uyku düzeni var şükür ondan yana sorunum yok ama gündüzleri uyanık olduğu saatler canımızı okuyor😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Ahahhaa bizim kızda beter ki görsen Kayra nın küçüklüğü onun yanında melek 😂😂. Aşırı agressif bir kız çocuğu kayra çok sakindi bu tam tersi uyku düzeni var şükür ondan yana sorunum yok ama gündüzleri uyanık olduğu saatler canımızı okuyor😂😂
Şimdiki kızlar çok fena ya 😀 2 si bie arada zor ama sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil valla kuzum ya tesellimiz o yönde hep

AYŞENUR🦋

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Şimdiki kızlar çok fena ya 😀 2 si bie arada zor ama sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil valla kuzum ya tesellimiz o yönde hep
aynen öyle hele benim Ayra sağlıklı olsunda evvde şımarsın. Hoş rabbim dermansız bir dert vermex umarım

Tüm sayfalar yüklendi.