Sorum var Kızlarr sorum var

• Konbuyu başlatan Berfin Hakan
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berfin Hakan tarafından oluşturulan Kızlarr sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 205 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlarr sorum var
Konbuyu başlatan Berfin Hakan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12
B

Berfin Hakan

Guest
39haftalık hamileyim ne yürüyebiliyorum ne uzanabiliyorum yemek bile doğru düzgün yiyemiyorum bi an önce artk doğurmak istiyorum herhangi bi devlet hastanesine gidip sezeryan olmak istediğimi söylesem alırlar mı doğuma normal doğumdanda çok korkuyorum zaten o acıya dayanamam biliyorum en ufak karın ağrısında yerlerde kıvranan biriyim:(

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
39haftalık hamileyim ne yürüyebiliyorum ne uzanabiliyorum yemek bile doğru düzgün yiyemiyorum bi an önce artk doğurmak istiyorum herhangi bi devlet hastanesine gidip sezeryan olmak istediğimi söylesem alırlar mı doğuma normal doğumdanda çok korkuyorum zaten o acıya dayanamam biliyorum en ufak karın ağrısında yerlerde kıvranan biriyim:(
Ah sorma kuzum bende 39+4 üm aynı sorunlar bende de var ama az kaldı Allah'ın izniyle sabırlı olmamız lazım bence elinden geldiğince normal olmaya çalış

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu aralar aynı durumdayım canım geçecek inşallah ama devlet hastanesi isteğe bağlı sezeryan yapmıyor ikinci hamileligimde çok istedim ama yapmadılar özele git yaparlar dedi doktor bana

Slhhdr

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebeliğim tecrübem olamayabilir ama iki sezeryan hastasına baktım inan bana normal doğum sancısı sezeryan sancısından bin kat daha iyidir benim de 39 haftalık oldu kalça ağrısı yalancı sancılar hepsi var ama yine de hepsi doğumla geçer ama sezeryan sonradan o dikiş ağrıları seni daha çok yorar ve çocuğunla ilk zamanlar istediğin gibi ilgilenemiyorsun ama yine de senin kararın Allah yar ve yardımcımız olsun inşallah

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucagina almayı nasip etsin kuzum🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar